Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“ZZ Čempionāta 2016” vēstneši ciemojas Bauskas novada skolās


“ZZ Čempionāta 2016” vēstneši ciemojas Bauskas novada skolās2016.03.09 Komentāri (0) “ZZ Čempionāta 2016” vēstneši ciemojas Bauskas novada skolās

Jau 10 reizi tiks organizētas Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts”, kuru galvenais mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz savstarpējo sadarbību, cieņu un saliedētību. Pirmdien, 7.martā, ir sākusies pieteikšanās čempionātam. Lai iedvesmotu katru Latvijas skolēnu un skolotāju pieteikt savu klasi dalībai, čempionāta komanda kopā ar reklāmas varoņiem Zī un Zē ir uzsākusi lielo tūri uz Latvijas skolām. 9.martā viņi viesojās Bauskas novada skolās – Codes pamatskolā un Bauskas Valsts ģimnāzijā.
Tikšanās laikā kopā ar Zī un Zē skolēni varēja izkustēties, skaļi izkliegties un izpaust savu unikalitāti, jo 2016.gada čempionāta devīze ir “Viens no miljona”, piedāvājot katram vienam čempionāta mājas darbā rādīt savas īpašās spējas, prasmes, talantus, izdomu un daudz ko citu.  Čempionāta pārstāvji iepazīstināja skolēnus ar čempionāta noteikumiem un stāstīja par to, kas skolēniem ar viņu skolotājiem ir jādara, lai varētu pieteikt savu dalību. Jau desmito gadu "ZZ Čempionāts" izdomā arvien jaunus un aizraujošus mājasdarbus, kuri arī kalpo kā atslēga uz pusfināliem. 
Mājas darbā iekļauti 4 uzdevumi.Pirmajā uzdevumā skolēniem ir jāuzraksta visi komandas dalībnieki, katram norādot tā unikālās īpašības vai lomu komandā. Pildot otro uzdevumu, katrai komandai jāizveido izcila un neatkārtojama bilde, kur katram jāattēlo sava unikalitāte, kas aprakstīta pirmajā uzdevumā. Kopīgajai fotogrāfijai obligāti jāpievieno: skola un klase; komandas nosaukums; komandas vēstījums, ko visai klasei nozīmē "ZZ Čempionāts". Vēstījumam nav jābūt garākam par Twitter ierakstu – 140 rakstu zīmēm.
Pēdējais un vispatīkamākais uzdevums ir "Atbalstītāju miljons". Komandai jānorāda visi cilvēki, kuri to atbalsta no paša ceļa sākuma līdz pat finālam. Skolotājus, kas brauc kopā ar komandu, mammas un vecmammas, kuras gatavo gardos našķus ceļam, tēvus, kuri dod padomus u.c. iesaistītos cilvēkus. 
Rīkotāji gaida komandu unikālos pieteikumus līdz 8. aprīlim sacensību mājaslapā http://zzcempionats.zeltazivtina.lv/
Kopā ar čempionāta organizētājiem, novada skolēnus uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Priekšsēdētājs, izmantojot stāstu par savu profesionālo karjeru, iedrošināja novada skolēnus būt aktīviem, drošiem un uzņēmīgiem, iesaistoties visdažādākos projektos, tai skaitā “ZZ Čempionātā”.

Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas