Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zinību dienā pasniedz pašvaldības apbalvojumus


Zinību dienā pasniedz pašvaldības apbalvojumus2021.09.02 Komentāri (0) Zinību dienā pasniedz pašvaldības apbalvojumus

Bauskas novada pašvaldības apbalvojums „Atzinības raksts” par ilggadēju radošu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā 1.septembrī tika pasniegts Bauskas novada pašvaldības iestādes „Griķu pamatskola” skolotājai Vijai Brikerei. Apbalvojumu pasniedza Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks.  

Kolēģi raksturo skolotāju kā atraktīvu un radošu personību gan mācību stundās, gan skolas dzīvē. Vija ir atsaucīga un draudzīga, pretimnākoša katram skolas audzēknim. Viņa izstaro mieru, uzticību un paļāvību, bet ir stingra un prasīga gan pret sevi, gan skolēniem un kolēģiem. V.Brikere ir iemantojusi savu audzēkņu uzticību un atzinību par spēju uzklausīt, sadzirdēt, atbalstīt.

Fotogrāfijā _ svinīgs brīdis- trīs cilvēki

Attēlā no kreisās: Vija Brikere, Aivars Mačeks, Daiga Vīlipa
Foto: I.Pinne


Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Atzinības raksts” par radošu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā Zinību dienā saņēma arī Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas Valsts ģimnāzija” skolotāja Līga Bajāre. Apbalvojumu svētku pasākumā pasniedza Bauskas novada domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks.

Skolotājas kolēģi īpaši uzsver Līgas kompetenci, mērķtiecību, godīgo attieksmi un toleranci darbā ar skolēniem, viņu vecākiem un kolēģiem. Līga Bajāre 2020./2021. mācību gadā ar ļoti labiem panākumiem darbojās kā eTwinning vēstniece. Pateicoties L.Bajāres aktivitātēm, 2021.gada martā Bauskas Valsts ģimnāzijai tika piešķirts statuss „e Twining skola” par aktīvu sadarbību un kvalitatīvu projektu veidošanu.

Foto_ svinīgs brīdis - vīrietis pasniedz sievietei ziedus

Attēlā no kreisās: Raitis Ābelnieks, Līga Bajāre
Foto: Ģ.Donerblics

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas