Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zīļu pasta nodaļa Ozolainē turpmāk sniegs pasta pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam


Zīļu pasta nodaļa Ozolainē turpmāk sniegs pasta pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam2017.09.26 Komentāri (0) Zīļu pasta nodaļa Ozolainē turpmāk sniegs pasta pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam

Zīļu pasta nodaļa Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolainē no 2017.gada 27.oktobra strādās atbilstoši pasta pakalpojumu pieprasījumam minētajā teritorijā. Nodaļa turpinās darboties līdzšinējās telpās Ozolaines pamatskolā, nodrošinot pakalpojumu sniegšanu katru darbdienu no plkst.13 līdz 14. Pasta pakalpojumus iedzīvotāji var saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā zemo pasta pakalpojumu pieprasījumu, kas Zīļu pasta nodaļā veido vidēji trīs sūtījumus  darbdienā un rada ikgadējos zaudējumus Latvijas Pastam vairāk nekā 3000 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, Zīļu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksu veikšanu PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Ozolaines iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Ozolaines iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25709026.  

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Zīļu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 63 933248 vai 25700230 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Skaistkalnes pasta nodaļu Rīgas ielā 1, Skaistkalnes pagastā, Vecumnieku novadā, sūtījumu saņemšana iespējama katru darbdienu bez iepriekšēja pieteikuma: pirmdienās no plkst.8 līdz 17 un otrdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 16.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Ozolaines iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 27.oktobra tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem, ko no 25.septembra piegādās visās pastkastītēs.

Papildu informācija:

Gundega Vārpa

Ārējo komunikāciju vadītāja

Tālr.: +371 67608505

Mob.: +371 26628729

E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts;

facebook.com/latvijas.pasts

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas