Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ziemassvētku kauss atkal „Mēmelītes” īpašumā


Ziemassvētku kauss atkal „Mēmelītes” īpašumā2014.12.09 Komentāri (0) Ziemassvētku kauss atkal „Mēmelītes” īpašumā

„Jauniešu deju kopas no visas Latvijas sarīkojumā «Ziemassvētku kauss» rādījušas teicamu sniegumu,” pauž 6.decembrī Bauskas novada Īslīces kultūras namā notikušā konkursa žūrija.

Bauskas deju apriņķa deju kolektīvu virsvadītāja Guna Trukšāne izsaka pateicību visiem dejotājiem par nezūdošo vēlmi no sirds dejot un azartiski sportot. Viņa atzīst, ka kolektīvu vadītāji ir pacietīgi un mērķtiecīgi strādājuši.

Bauskas BJC deju kopa „Mēmelīte” divdesmit sešu kolektīvu konkurencē ieguva laureāta titulu, un līdz nākamā gada decembrim kauss atradīsies goda vietā Bauskas BJC Dzeltenajā mājā!

 „Mēmelītes” dejotāji ir sajūsmas pilni, jo kausu ieguvuši jau otro reizi.  Enerģija, uztraukums, optimisms, pacilātība, azarts, cīņas spars un laime - vārdi, kas raksturo visu dienu kopumā. Uzzinot rezultātus, bija vienalga kas notiek apkārt, galvenais bija lēkāt un priecāties: "Jā, mēs atkal to paveicām!"  

Dejotāja Ance stāsta pa savām emocijām: „Pirms rezultātu paziņošanas pārliecības, ka esam laureāti nebija, bet visu dienu domājām pozitīvas domas un pozitīvais pievelk pozitīvo. Sagaidījām Ziemassvētku brīnumu vēl pirms svētkiem, jo dejā ir spēks!”

 „Mēmelītes” vadītāja Ligita Irbīte uzskata, ka „Ziemassvētku kausā” uzvar draudzība!!! Ir prieks ik gadu satikties dejās un sportā.

Lepojamies ar mūsu deju kolektīvu! Vēlam gaišu un skaistu gada nogali!

 

Bauskas BJC direktore

Benita Svareniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas