Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ziemas periodā Rātslaukumā plāno ierīkot slidotavu


Ziemas periodā Rātslaukumā plāno ierīkot slidotavu2016.10.13 Komentāri (0) Ziemas periodā Rātslaukumā plāno ierīkot slidotavu

Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā deputāti lemj par finansiālu atbalstu sportistiem sacensībās, kā arī vērtē ieceres par brīvā laika aktivitāšu klāsta paplašināšanu novada iedzīvotāju vajadzībām.

Bauskas Rātslaukumā plānots izveidot publisku sintētiskā ledus slidotavu, kas iedzīvotājiem būs pieejama bez maksas.

Slidotava darbosies piecus mēnešus, rudens un ziemas sezonā. Pašvaldībai tādējādi izdotos paplašināt un piedāvāt iedzīvotājiem aktīvās atpūtas iespējas šajā periodā. Ņemot vērā, ka ziemās ir nenoturīgi laikapstākļi dabīgā ledus slidotavas izveidošanai, apzinātas iespējas uzstādīt sintētiskā ledus slidotavu.

Slidotavas darba laikā darba dienās no plkst.12 līdz 22 un brīvdienās no plkst.10 līdz 22 iedzīvotājiem ar savām slidām būs iespējams slidot bez maksas. Paredzēts, ka par maksu būs pieejama slidu noma un asināšana. Uzņēmējam jānodrošina slidotavas laukuma un saistīto piederumu piegāde, montāža, demontāža. Slidotavas apkalpošanai jānodrošina nepieciešamais personāls, tajā skaitā vismaz viens speciālists, kurš nodrošinās kārtību slidotavā un kurš nepieciešamības gadījumā sniegs pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Sintētiskā ledus laukums būs vismaz 200 m2 liels ar telti, kas pasargātu no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Diennakts tumšajā laikā teritoriju plānots izgaismot, apmeklētājiem būs pieejama apsildāma telpa-ģērbtuve.

Pašlaik ir izsludināts iepirkums. Uzņēmējiem, kuri gatavi Bauskas novada iedzīvotājiem nodrošināt šādu pakalpojumu, ir jāiesniedz savs piedāvājums līdz 21.oktobrim.

Deputāti komitejas sēdē lēma par atbalstu Bauskas veterānu florbola komandai, kas no 2016.gada 10.novembra līdz 12.novembrim atradīsies starptautiskā florbola turnīrā „PRAGUE MASTERS” Čehijā, Prāgā. Komandas sastāvā turnīrā piedalīsies 15 spēlētāji un sacensību izmaksas - komandas un spēlētāju dalības maksa, transporta izdevumi, uzturēšanās izdevumi un apdrošināšana – sastāda 2500 eiro. Deputāti lēma dalībai Čempionātā piešķirt 900 eiro.

Bauskas novada dambretists Jānis Fārnests piedalīsies Eiropas čempionātā dambretē, kas no 2016. gada 11.novembra līdz 20.novembrim norisināsies Gruzijā, Tbilisi. Sacensību izmaksas – 320 eiro. Bauskas novada deputāti lēma piešķirt finansējumu 200 eiro apmērā dalības maksai un ceļa izdevumu samaksai.

Tenisisti Jānis un Mārtiņš Podži no Bauskas novada Vecsaules pagasta šī gada novembrī dosies uz Igauniju, lai piedalītos divos starptautiskos tenisa kausos. Jānis Podžus no 7.-13.novembrīm plāno piedalīties „Estonia Futures F4” kausā Pērnavā, savukārt Mārtiņš Podžus no 31.oktobra līdz 6.novembrim „Estonia Futures F3” kausā Tallinā. Sacensību izmaksas vienam cilvēkam ir 480 eiro. Deputāti lēma katru sportistu atbalstīt ar 380 eiro lielu līdzfinansējumu dalības maksas, ceļa izdevumu un uzturēšanas izmaksu segšanai.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas