Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemkopības ministrija aicina atsaukties barikāžu dalībniekus, kad palīdzēja ar tehnisko nodrošināju karstajos punktos


Zemkopības ministrija aicina atsaukties barikāžu dalībniekus, kad palīdzēja ar tehnisko nodrošināju karstajos punktos2015.12.21 Zemkopības ministrija aicina atsaukties barikāžu dalībniekus, kad palīdzēja ar tehnisko nodrošināju karstajos punktos

2016. gadā apritēs 25 gadi kopš 1991. gada janvāra barikāžu vēsturiskajiem notikumiem, kas mūsu nācijai un valstij deva brīvību un neatkarību. Tālaika barikāžu notikumos ļoti nozīmīgu vietu ieņēma Latvijas lauku ļaudis, kas cīņā par savas valsts atjaunotni devās toreizējās Lauksaimniecības ministrijas vadībā.

Sagaidot šā Latvijas neatkarības atgūšanā neatsveramā notikuma 25. gadadienu, Zemkopības ministrija organizē svinīgo sarīkojumu un dokumentālo fotoliecību izstādi “Cerību ugunskuri – mirklis pirms brīvības”.

Svinīgais sarīkojums notiks 2016. gada 13. janvārī (trešdien) pulksten 15 Zemkopības ministrijas 2. stāva zālē, Rīgā, Republikas laukumā 2.

Pasākumā notiks Latvijas Pasta izdotās barikāžu 25. gadadienas atceres pastmarkas un pirmās dienas aploksnes prezentācija un dāvinājums pasākuma dalībniekiem.

Pasākums paredzēts ļaudīm, kas pirms 25 gadiem organizēja lauksaimniecības, meliorācijas, meža un celtniecības tehnikas nodrošinājumu, tehnisko un pārtikas apgādi un atbalstīja Latvijas valdību un tā laika Lauksaimniecības ministrijas vadību. Īpaši aicināti piedalīties novadu iedzīvotāji, kas organizēja un nodrošināja barikādēs izmantotā transporta un celtniecības materiālu nonākšanu Rīgas tālaika karstajos punktos.

Interesentiem savu dalību līdz 8. janvāra plkst. 17 jāpiesaka Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, rakstot e-pastu Ilze.Rubina@zm.gov.lv vai piezvanot pa tālruni 67027116 (Ilze Rubīna) vai 67027622 (Viktorija Kalniņa).

J.Dūklavs
zemkopības ministrs

 


Citas ziņas