Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales plānošanas reģiona īstenotā projekta “NutrInflow” starptautiskā konference Bauskas pilī


Zemgales plānošanas reģiona īstenotā projekta “NutrInflow” starptautiskā konference Bauskas pilī2016.11.23 Komentāri (0) Zemgales plānošanas reģiona īstenotā projekta “NutrInflow” starptautiskā konference Bauskas pilī

Meliorācijas eksperti un citi interesenti aicināti piedalīties Zemgales plānošanas reģiona īstenotā projekta “NutrInflow” starptautiskajā konferencē š.g. 23.un 24. novembrī Bauskas pilī.

Projektā “Praktiski pasākumi vienotā meliorācijas sistēmu apsaimniekošanā ar mērķi samazināt biogēno elementu ieplūdi Baltijas jūrā”, jeb  “NutrInflow”  sadarbojas trīs valstis - Latvija, Somija un Zviedrija, turklāt Latvijā pilotteritorijas - Lielupes sateces baseina - attīstīšanā iesaistījušies vadošie speciālisti ne vien no Zemgales Plānošanas reģiona, bet arī biedrības “Zemnieku saeima”, LLU un Jelgavas novada pašvaldības.

Konferencē  par jaunākajām tendencēm un iespējām meliorācijā stāstīs četru Eiropas Ziemeļvalstu vadošie eksperti, lai mērķtiecīgi turpinātu samazināt Baltijas jūrā ieplūstošo piesārņojumu.

Pirmajā konferences dienā dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktuālo situāciju meliorācijā un ar to saistītajiem aspektiem - lauksaimnieku redzējumu, starpniekorganizāciju lomu, ministriju iesaisti, dažādu biedrību aktivitātēm un pašvaldību iesaistīšanos vides sakārtošanā.

Savukārt 24. novembrī klātesošie tiks iepazīstināti ar izstrādātajiem risinājumiem dažādos reģionos.

Konferences darba kārtība ŠEIT

 Pieteikties konferencei iespējams internetā: http://ejuz.lv/melioracija

Santa Ozola
ZPR administrācijas vadītāja
Tel. 63027549
Mob tel. 29717192


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas