Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales pedagogu metodisko darbu konkurss Bauskas Bērnu un jauniešu centrā


Zemgales pedagogu metodisko darbu konkurss Bauskas Bērnu un jauniešu centrā2016.04.28 Komentāri (0) Zemgales pedagogu metodisko darbu konkurss Bauskas Bērnu un jauniešu centrā

Šogad Valsts izglītības un satura centrs sadarbībā ar Bauskas Bērnu un jauniešu centru organizē Zemgales reģiona interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu izstādi - konkursu „Manas mājas”. Tēma ir veltīta Latvijas simtgadei.

Konkursa mērķis ir aktivizēt pedagogu metodisko darbību kā radošu procesu un pieredzes apmaiņu, izstrādājot mūsdienīgus metodiskos materiālus un popularizēt labās prakses piemērus interešu izglītībā, sekmējot kvalitatīvu un daudzveidīgu interešu izglītības programmu veidošanu vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā. 

No 19.aprīļa līdz 26.aprīlim Bauskas muzejā bija apskatāmi 27 Zemgales reģiona pedagogu darbi, kuros izklāstītas un ilustrētas metodes, kuras tiek izmantotas interešu izglītības nodarbībās, lai skolēni pēc iespējas labāk apgūtu zināšanas, attīstītu prasmes un radošas idejas jaunu darbu veidošanā. 

26.aprīlis Bauskas Bērnu un jauniešu centrā izvērtās par īstu svētku un radošuma dienu. Bauskā pulcējās darbu autori no Jelgavas pilsētas, Lielvārdes, Aizkraukles, Skrīveru, Ozolnieku, Jelgavas, Dobeles un Bauskas novadiem, kā arī viesos ieradās Valsts izglītības un satura centra direktora vietniece Agra Bērziņa, vecākā referente Areta Raudzepa, Rīgas interešu izglītības metodiskā centra pārstāve Ilze Rimicāne. No rīta dalībniekus sveica AS „Swedbanka”. Iepazīstinot ar Bauskas BJC un amatniecības un mākslas centra „Bauskas skapis” darbu, savas idejas demonstrēja BJC pulciņu skolotājas Laima Oborune un Daile Feldmane kuru vadībā tapa telpiski objekti no papīra un ādas pinumi. Savā pieredzē tekstilmateriālu apstrādē un aplicēšanā dalījās Ginta Zaumane no Iecavas. 

Bauskas muzejā savas metodiskās izstrādnes prezentēja Spīdolas ģimnāzijas skolotāja Dace Lejēja, kā arī Ogres valsts ģimnāzijas un Ogres Bērnu un jauniešu centra skolotāja Sanita Čiekure. Bauskas BJC Gleznošanas pulciņa atklātā nodarbība galerijā „Meistars Gothards”. Pedagogiem bija iespēja diskutēt un apspriest redzēto.

Dienas noslēgumā visus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Metodisko darbu autori saņēma Valsts izglītības un satura centra atzinības rakstus, diplomus un piemiņas veltes. Viesus priecēja ģitārspēles pulciņa trio „Epizode” un mūsdienu deju grupa.

  

   

Bauskas BJC interešu izglītības metodiķe
Ilze Krieviņa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas