Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales NVO forums „Nepiemini COVID''


Zemgales NVO forums „Nepiemini COVID''2020.08.06 Komentāri (0) Zemgales NVO forums „Nepiemini COVID''

Zemgales NVO centrs aicina interesentus 13. un 14. augustā piedalīties reģiona nozīmīgākajā gada pasākumā - Zemgales NVO forumā „Nepiemini COVID''. Foruma pirmajā dienā būs iespēja noklausīties iedvesmojošas un saturiski nozīmīgas runas un lekcijas, savukārt pasākuma otrajā dienā būs iespējas darboties grupās jauno līderu vadībā, izzināt dažādus noslēpumus savas ikdienas darbības uzlabošanai un personīgai izaugsmei. 

Zemgales NVO foruma mērķis ir stiprināt reģiona pilsoniski aktīvos iedzīvotājus un viņu veidotās organizācijas. Forums notiek vienu reizi gadā – tā ir iespēja mums satikt vienam otru, radīt jaunas idejas, iedvesmoties un lepoties, ka esam daudz paveikuši. Zemgale ir atvērta ikvienam, aicinām uz forumu pieteikties arī citu reģionu pārstāvjus.

Pirms foruma 12.augusta aicinam piedalīties arī kopīgā tīklošanas vakarā, kas notiks plkst. 18:00 turpat biedrībā „Tuvu" Saules ielā 2, Brankās, Ozolnieku novadā. 13.augustā vakarā paredzēts sadarbības pasākums - dzeltenais vakars. Vakara dalībnieki aicināti tērpties dzeltenas krāsas apģērbā.

Aicinām pieteikties uz pasākumu, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/zemgales_NVO_forums_2020.

Pasākuma laikā tiks ievērotas striktas sanitārās prasības.

FORUMA PROGRAMMA

Aktivitāte notiek biedrības Zemgales NVO Centrs projekta „Kompleksi pasākumi Zemgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai'' (projekta līguma Nr. 2020.LV/NVOF/MAC/032/19) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
KM_ZNVOC_LOGO_mazaks


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas