Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales NVO Centrs aicina uz treniņnometi


Zemgales NVO Centrs aicina uz treniņnometi2021.08.19 Komentāri (0) Zemgales NVO Centrs aicina uz treniņnometi

Tuvojas vasaras noslēgums – izmanto to kvalitatīvi! Izzini sevi un savas prasmes, iegūsti iedvesmas un motivācijas lādiņu, dibini jaunus kontaktus, veido sadarbību, plāno nākamos attīstības soļus – šis viss gaida Tevi Zemgales nevalstisko organizāciju (NVO) Centra organizētā treniņnometnē „Izcel līderi sevī''Piesakies!

Zemgales NVO Centrs otro gadu pēc kārtas turpina ieguldīt Latvijas jaunajos līderos. Neatkarīgi no Tava vecuma mēs piedāvājam Tev no 24.08.2021- 26.08.2021. gūt impulsu pārmaiņām – izprast motivāciju, ieraudzīt jaunas iespējas, radīt jaunu saturu savām aktivitātēm sabiedrības labā. Ja esi gatavs pieņemt mūsu izaicinājumu – piesakies pilsonisko aktīvistu treniņnometnei! 

Nometne notiks Jelgavas novada Brankās, biedrības „Tuvu'' telpās, Saules ielā 2. Tur Tevi sagaidīs Zemgales NVO centra komanda treneri: Gundars Šķipars - ilggadējs vietējo un starptautisko komandas veidošanas pasākumu vadītājs, izcils 3D modelētājs un mūziķis, savas dzīves līderis. Rasma Pīpiķe -  profesionālā trenere un kaislīgā pilsoniskās sabiedrības aktīviste, organizāciju attīstības un dažādības vadības eksperte ar 20 gadu pieredzi un Vita Dzalbe, Normunds Rutka un Uldis Dūmiņš- nometnes organizatoru komanda.

Pasākuma programma un tēmas:

24.08.2021. PIRMĀ DIENA PERSONĪGI - šajā dienā izzināsim sevi un izpratīsim savas robežas, izaicināsim tās, bet ieliksim struktūru panākumu metodiskai ieguvei.

25.08.2021. OTRĀ DIENA KOMANDA - šajā dienā, sadarbībā ar citiem atklāsim komandas burvību un maksimālo spēku, kurā ikvienam ir nozīme. Vakarā vienosimies īpašā, spēcinošā rituālā, kura ietvaros ikviens apjautīs, ka komandas spēj visu.

26.08.2021. TREŠĀ DIENA TAKTIKA UN STRATĒĢIJA - šajā dienā būs iespēja izacināt savu kofortu lielāku un cēlāku mērķu dēļ, izvēloties atbilstošākās taktikas katrai situācijai.

Mūsu iepriekšējā gada treniņnometnes dalībnieks Vladislavs Judins par treniņnometni saka:

„Šis pasākums man palīdzēja sagatavoties startēšanai vēlēšanās, radīja pārliecību, ka varu veidot organizāciju, ko arī esmu paveicis, dibinot Jaunatnes biedrību „Morfejus'' un šī gada laikā esmu izmantojis dažādās sevis motivēšanas metodes, kuras apguvu nometnē. Iesaku ikvienam piedalīties, jo tajā Tu iemācīsies  improvizēt un iziet no jebkuras situācijas, iemācīsies skaidri atbildēt uz uzdotiem jautājumiem, lai nerastos domstarpības, spēcināsi savu spēju nebaidīties uzstāties publikas priekšā. Uzskatu, ka šī programma ir būtiska katram cilvēkam, bet jo īpaši jaunietim. Katrā jaunietī ir potenciāls un šajās mācībās to var atvērt! Labi pavadīts laiks, iegūti jauni kontakti, neaizmirstamas atmiņas, kuras joprojām atceros un tās mani silda. Jaunieši, riskējiet un piedalieties šajās apmācībās! Būs jautri un jaudīgi.''

Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmītnes, ēdināšana, darba materiāli, kā arī segti ceļa izdevumi 8,00 EUR robežās.

Pēc treniņnometnes dalībniekiem būs iespēja divu nedēļu laikā gūt praktisko ieskatu kādā NVO, piedalīties to ikdienas darbībā, aktivitāšu plānošanā un organizēšanā, kā arī piedāvāt savas iniciatīvas, dalīties ar idejām un veicināt to realizēšanu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Uldis Dūmiņš
Zemgales NVO Centrs


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas