Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par pielāgošanos klimata pārmaiņām


Zemgales iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par pielāgošanos klimata pārmaiņām2022.04.28 Komentāri (0) Zemgales iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par pielāgošanos klimata pārmaiņām

Aptauja aizpildāma līdz 2022. gada 7. maijam ŠEIT.

IMPETUS projektā tiks radīti un pārbaudīti risinājumi, lai uzlabotu Zemgales reģiona pielāgošanās spējas klimata pārmaiņu radītajām sekām. Trīs Latvijas organizācijas – Baltijas Vides Forums (BEF), Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs” (JPOIC) – īstenos aktivitātes pilotteritorijā Zemgalē. BEF, ZPR un JPOIC aicina iedzīvotājus dalīties ar savu viedokli, zināšanām, pieredzi, bažām un idejām, lai ieviestu daudzveidīgās projekta aktivitātes Zemgales reģionā

 

Arī Bauskas novada pašvaldība līdz ar Zemgales plānošanas reģions piedalās Apvārsnis 2020 projektā Nr.101037084 IMPETUS, ar mērķi veicināt Eiropas pielāgošanos klimata pārmaiņām un pārvērst saistības konkrētā rīcībā, izstrādājot novatoriskus pasākumus, lai padarītu reģionus noturīgākus pret klimata pārmaiņām. 

 

Projekta īstenošanas laiks ir no 2021.gada oktobra līdz 2025.gada septembrim. IMPETUS partneru komandu veido 32 organizācijas no 9 Eiropas valstīm.  Projekta vadošais partneris ir tehnoloģiju izpētes centrs EURECAT, projekta partneri Latvijā ir Baltijas Vides Forums, Zemgales plānošanas reģions un Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs.

 

Biedrība “Baltijas Vides Forums” (BEF) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu (ZPR) un Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru (JPOIC) Zemgales reģionā ieviesīs divus demonstrācijas pilotprojektus – par plūdu draudu ātrās brīdināšanas sistēmas pilnveidošanu Jelgavas valstspilsētā un tās paplašināšanu reģionālajā līmenī, kā arī par Zemgales reģionālā klimata pārmaiņu pielāgošanās plāna izstrādi starpnozaru griezumā.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas