Trešdiena, 20. Oktobris, 2021. Leonīda, Leonīds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgalē jauns, radošs konkurss skolu jaunatnei


Zemgalē jauns, radošs konkurss skolu jaunatnei2019.08.28 Komentāri (0) Zemgalē jauns, radošs konkurss skolu jaunatnei

Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar reģiona pašvaldībām, izglītības iestādēm, uzņēmējiem un Junior Achievement – Young Enterpriese Latvija organizē jaunu un interesantu reklāmas veidošanas konkursu „Radošā Zemgale”.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu, uzņēmējdarbības kompetences, interesi un padziļinātu priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem saistībā ar inovatīvu produktu popularizēšanu un virzīšanu tirgū. Dalība konkursā skolēniem ļaus iegūt vērtīgu informāciju, jaunas idejas un praktiskas iemaņas reklāmas veidošanā, veicinās pieredzes apmaiņu gan savā starpā, gan saskarsmē ar uzņēmējiem.

Par konkursa dalībniekiem var kļūt Zemgales vispārējās, profesionālās, speciālās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu komandas divu līdz trīs dalībnieku sastāvā trīs dažādās vecuma grupās – no 5. līdz 6. klasei, no 7. līdz 9. klasei un no 10. līdz 12. klasei. Turklāt vienā komandā var tikt iekļauti skolēni no dažādām izglītības iestādēm un katra komanda konkursā drīkst piedalīties ar vairākiem darbiem. Virkne Zemgales uzņēmumu konkursa dalībniecēm – komandām ir sagatavojuši konkrētus uzdevumus. Tas nozīmē, ka gan uzņēmuma, gan uzdevuma izvēle paliek pašu konkursantu ziņā, bet uzņēmumi un uzdevumi ir daudzveidīgi un gana interesanti.

Darba uzdevumu piedāvā tādi Zemgalē pazīstami uzņēmumi kā, piemēram, AS Dobeles dzirnavnieks”, kas vēlas popularizēt pārslas, vai pastu, fokusējoties uz jauniešu auditoriju, maiznīca - SIA Dona” no Salas novada, tūristu iecienīts uzņēmums SIA Gārsenes pils” no Aknīstes novada, aktīvās atpūtas parka 5 MASTI” īpašnieks SIA Prima piek” no Ozolnieku novada, Auces novadu pārstāvošais SIA BestBerry”, kas dažādos produktos pārstrādā irbeņu ogas, plaši zināmais Jelgavas uzņēmums SIA Karameļu darbnīca”, sveču ražotāji no Rundāles novada – SIA „KRISTELL”, nodibinājums Jāņa Bisenieka fonds” un viens no konkursa organizatoriem Junior Achievement Latvia”.

Ar konkursa Nolikumu, nepieciešamo dokumentu veidlapām un minētajiem darba uzdevumiem interesenti var iepazīties Zemgales Uzņēmējdarbības centra interneta vietnē www.zuc.zemgale.lv .

Juris Kālis
ZPR sabiedrisko attiecību speciālists
Tālrunis 29144960


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas