Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Yang Chuanxi un Yang Zhao gleznu izstāde „MĒS DZĪVOJAM BAUSKĀ"


Yang Chuanxi un Yang Zhao gleznu izstāde „MĒS DZĪVOJAM BAUSKĀ2019.05.16 Komentāri (0) Yang Chuanxi un Yang Zhao gleznu izstāde „MĒS DZĪVOJAM BAUSKĀ"

Piektdien, 24.maijā plkst.16.30 Bauskas muzejā atklās baušķinieku Yang Chuanxi un Yang Zhao  gleznu izstādi „MĒS DZĪVOJAM BAUSKĀ"

Izstādē savus darbus eksponē ķīniešu mākslinieku ģimene, kura tagad dzīvo Bauskā. Smalki niansētajās eļļas gleznās un akvareļos jūtama apkārtējās vides ietekme un tās maigā spēka pieskāriens.  
Yang Chuanxi absolvējis Sičuanas Tēlotājmākslas akadēmijas eļļas glezniecības nodaļu. Viņš ir piedalījies dažādos dizaina projektos, kuros ir atzinīgi novērtēts un saņēmis godalgas. Pašlaik mākslinieks ir atgriezies pie savas pirmās mīlestības – glezniecības. Viņa glezniecības filozofija liks jums domāt un interesēties par apkārt esošo pasaules skaistumu.
Yang Zhao mīl dzeju un glezniecību. Viņa ir strādājusi par mākslas redaktoru avīzē. Savās gleznās māksliniece ar bērna acīm vēro pieaugušo pasauli, viņas glezniecība ir tīra un skaista.  Yang Zhao darbus ir iecienījuši kolekcionāri. Skaistā Latvijas ainava, īpaši Bauskas apkārtne, ir iedvesmojusi mākslinieci jaunām, radošām idejām. Jaunākajai  darbu sērijai  viņa ir devusi nosaukumu “Zemes dzeja”.
Mākslinieki cer uz skatītāju atzinību un grib dāvināt izstādes apmeklētājiem poētismu ikdienas dzīvē.

Izstāde būs apskatāma līdz 18.06.2019.

Pasākuma laikā tikšanās ar  Yang Chuanxi un Yang Zhao.
P.S. Pasākuma laikā tiks fotografēts.

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas