Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

XX Country Bauska festivāla jubilejas programma un bezmaksas koncerts


XX Country Bauska festivāla jubilejas programma un bezmaksas koncerts2018.07.14 Komentāri (0) XX Country Bauska festivāla jubilejas programma un bezmaksas koncerts

20. Starptautiskais kantri mūzikas festivāls Country Bauska šogad norisināsies 13. un 14. jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē un galvenā zvaigzne šajā jubilejas festivālā būs kantri pasaules leģenda Sāra Džorija (Sarah Jory) no Lielbritānijas.

 “Šīs vasaras jubilejas festivālam esam sarūpējuši īpašu programmu. No sirds iesaku izbaudīt kantri mūzikas leģendas Sāras Džorijas un viņas pavadošās grupas “The Next Level” uzstāšanos Festivāla otrajā dienā plkst. 23:00. Domāju, ka tāpat kā 2006.gadā, kad publika Sāru burtiskā nozīmē nēsāja uz rokām, arī šovasar mūs sagaida iedvesmojošs šovs. Tāpat ar pasaulē arvien pieprasītāko un jauniešu vidū populāro heavy- countryrock stilu mūs priecēs grupa “Country Hell” no Krievijas. Savukārt īpaša dāvana visiem dejotājiem 20. jubilejā būs zviedru grupas “Highway 40” priekšnesums, kas akcentēts ar ritma sekciju un veidots nepārtrauktā popūrija stilā, iekļaujot visas populārās līnijdeju versijas. Tāpat lepojamies ar “Music Road Pilots” (Nīderlande) un “Willie Jones Band” no ASV un labāko pašmāju un kaimiņu kantri mūziķu dalību festivālā,” stāsta festivāla dibinātājs un rīkotājs Uldis Ozoliņš.

Lielās skatuves programma:
13.jūlijs (piektdiena)

19.00 Atklāšana
19.15 Aivars Birzmalis / Jānis Misiņš Band
20.00 Sestā Jūdze
21.00 Dakota
22.00 Music Road Pilots (NL)
23.30 Country Hell (RUS)
01.00 Highway 40 (SWE) un DJ. Gundars

14.jūlijs (sestdiena)

17.00 Līnijdejotāju priekšnesumi  
18.00 Tequila Band
19.00 Willie Jones Band (US/SLK)
20.00 Klaidonis
21.00 Creedence Tribute (LT)
22.00 Mārtiņš Jātnieks Band
23.00 Sarah Jory & The Next Level (UK)
00.30 Apvienotais Zvaigžņu koris
01.00 Jauna Diena un DJ. Gundars

 

“Kā ierasts, festivāla dienā būs arī bezmaksas koncerts pie Bauskas novada domes ēkas (Uzvaras ielā 1), kur dzirdēsiet “Willie Jones Band” no ASV, “Country Hell” un “Duo Ro” no Krievijas, kā arī redzēsiet labāko Latvijas medību suņu parādi,” aicina Festivāla producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

 

Pirmais kantri mūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Deviņpadsmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 50 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas kantri pasaules mūzikas zvaigznes kā “The Bellamy Brothers” un “Asleep At The Wheels” no ASV.

 

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā līdz 1. jūnijam Biļešu Paradīzes kasēs lētāk: vienas dienas biļete 10 EUR, divu dienu biļete 20 EUR. Sākot no 2. jūnija biļete vienai dienai maksās 15 EUR, divām dienām – 25 EUR.

 

Papildus informācija oficiālajā festivāla mājas lapā: www.countrybauskafestival.lv 

Facebook: Country Bauska Festival @countrybauska, Tel.: 26497377, e-pasts: Countrybauska@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas