Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 7., 8.jūlijs


 XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 7., 8.jūlijs2015.07.08 Komentāri (0) XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 7., 8.jūlijs

Arvien vairāk dalībnieku savu kolektīvu sastāvā dodas uz Rīgu, lai pārstāvētu Bauskas novadu  XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. 

Vakar, 7.jūlijā izskanēja krāšņais mūsdienu dejas koncerts „Te mēs es@m". Tajā savas prasmes demonstrēja arī Bauskas BJC mūsdienu deju grupa Kitijas Zosas vadībā!

Šodien, 8.jūlijā, viens no skanīgākajiem svētku notikumiem noteikti ir tā dēvētie „koru kari", kuros sava kolektīva individuālās prasmes rāda dziedātāji no visas Latvijas. Tieši ar šo svarīgo pasākumu aizsākas Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas koru piedzīvojumi XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Viņi, nedaudz satraukti, šorīt devās uz galvaspilsētu. Novēlēt veiksmes, radošas izdošanās un daudz pozitīvu emociju pie koru dalībniekiem un viņu pedagogiem bija ieradies arī Bauskas novada domes prikešsēdētājs Raitis Ābelnieks.

 

Nu jau svarīgā uzstāšanās ir garām un mūspuses jaunieši sevi noteikti ir parādījuši izcili.

8.jūlija vakarā krastmalā sirsnīgā un saliedētā gaisotnē izskanēja grandiozais svētku atklāšanas koncerts

 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto:Ģirts Donerblics, Ieva Šomina

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas