Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 6.jūlijs


 XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 6.jūlijs2015.07.07 Komentāri (0) XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienasgrāmata 6.jūlijs

Burtošana un skanēšana Rīgā kļūst aizvien daudzbalsīgāka un pamanāmāka. Galvaspilsēta visus sagaida ar košiem un atraktīviem rotājumiem. 

Baušķenieki pirmdien – 6.jūlijā - bija pamanāmi Ķīpsalā, kur Bauskas BJC mūsdienu deju grupa Kitijas Zosas vadībā līdz ar vēl 2000 dejotājiem turpina gatavoties mūsdienu deju lielkoncertam „Te mēs es@m. Mūsējie bija arī Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā un Dailes teātrī.

Vairāk nekā 400 darbu keramikā, stiklā, tekstilā, metālā un citos materiālos bija iespēja apskatīt vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes „Rakstu darbi” atklāšanā Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Bauskas BJC pedagoģe Daile Feldmane atzīst, ka izstāde iekārtota mākslinieciski pārdomāti, darbi ir interesanti, bērni tos ar prieku pētīja un guva jaunas idejas.

Bauskas BJC pulciņu audzēkņi Viktorija Zubova, Einārs Stasjuns, Anda Adriāna Straumane, Gerda Meža - Rotšteina, Kristiāna Iļņicka, Kintija Gurkovska un veidošanas grupas dalībnieki ar īpašām vajadzībām saņēma Atzinības rakstus. Uzvaras vidusskolas audzēknis Ričards Ruseckis par zīmējumu „Saules raksti” ir apbalvots ar 3.pakāpes diplomu (skolotāja Rudīte Sprance). Pasākuma viesus atraktīvi izklaidēja Roberts Gobziņš ar grupu „Resnie putni ”. Pozitīvas un daudzkrāsainas emocijas bērni guva, apmeklējot Latvijas Universitātes botānisko dārzu.
Izstādes „Rakstu darbi” apmeklētājas bauda rožu krāšņumu LU botāniskajā dārzā


 Izstāde apmeklētāji var atstāt autogrāfus...

         

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā izstādes „Rakstu darbi” atklāšanas un laureātu apbalvošanas pasākums


Bauskas BJC pulciņa audzēkne Viktorija Zubova pie sava darba....


Lielais putns un Helma


Roberts Gobziņš, vadot pasākumu

Lokomotīve kā mākslas darbs

„Resnie putni” dodas ceļā....

Foto: Daile Feldmane

Bauskas sākumskolas deju kopas „Taurenītis” vadītāja Aiva Skaldere vakarā pauda gandarījumu par savējo uzstāšanos laureātu koncertā Dailes teātrī. Arī paši dejotāji, kārtojot matračus, priecīgi sauca, ka viņiem viss ir izdevies. Pirmais satraukums ir garām, ēdiens ir bijis garšīgs, tagad priekšā garas mēģinājumu stundas pirms lielkoncerta „Līdz varavīksnei tikt” Daugavas stadionā.
Cerēsim, ka šīs dienas lietus un vējš būs aizskalojis putekļus, tveici un sārņus, lai svētku dalībnieki justos moži un patīkami, baudot daudzveidīgos pasākumus nedēļas garumā!

 
Svētku koordinatore Benita Svareniece pirms izbraukšanas uz Rīgu ar svētkiem „kārdina” šoferīti Viktoru Grigorjevu un sabiedriskās kārtības sargu Māri Kļaviņu

Pirmdien uz dalībnieku mītnes vietu Rīgas Valsts tehnikumā devās Bauskas Bērnu un jauniešu centra darba grupa

 Pirms ceļa jāapsēžas, lai mums visiem izdodas! - Bauskas BJC pagalmā priecīgi pozē organizatori

Bauskas sākumskolas deju kopas „Taurenītis” dalībnieki sātīgi paēduši atsaucīgo ēdinātāju gatavotās pusdienas

„Taurenīša” vadītāja un dalībnieki kāri skatās, kas garšīgs būs launaga maisiņos. Papildus launagu visiem dalībniekiem apmaksā Bauskas novada pašvaldība.

Kanālmalā piestājušas īpašās svētku laivas, kuru buras rotā lieliskais gailis, kas tikko izšķīlies no olas un ir labākais, agrākais un skaļākais dziedātājs Latvijā – tā apgalvo svētku logo autore Elīna Elere.
Foto: Ģirts Donerblics
    
Bauskas BJC direktore, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koordinatore Bauskas novadā Benita Svareniece

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas