Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki no Bauskas novada dodas uz Rīgu


XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki no Bauskas novada dodas uz Rīgu2015.07.06 Komentāri (0) XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki no Bauskas novada dodas uz Rīgu

Oranžās mugursomas un gaišzilās cepurītes ar dziedošo skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku iedvesmojošo putna siluetu sestdienas – 4.jūlijā - rītā naski soļoja pa Bauskas ielām. Deju kopas „Mēmelīte” 129 dalībnieki devās uz Daugavas stadionu, lai piedalītos tautas deju kolektīvu lielkoncerta „Līdz varavīksnei tikt” horeogrāfisko ainu mēģinājumos. Satraukums mijās ar prieku un raizēm par to, kāds būs šis svētku ritējums. 

Māmiņas un tēti kuplā skaitā ar bažām sirdī pirmo reizi pavada savus putnēnus tālajā  dziesmu svētku ceļā.

Deju kopas „Mēmelīte” vadītāja Ligita Irbīte apspriež tuvāko maršrutu līdz Daugavas stadionam ar pieredzējušiem šoferīšiem Laimoni Olektu un Guntaru Kešānu.

Bauskas novada koordinatore Benita Svareniece priecājas par Bauskas BJC pedagoga Jura Bukša prasmi un atraktivitāti, instruējot Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku  par dziesmu svētku „kārumu” izmantošanu.             

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks sveic un labus vēlējumus teic pirmajiem dziesmu un deju svētku vēstnešiem – Bauskas BJC deju kopai „Mēmelīte”.

Bauskas BJC direktore, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koordinatore Bauskas novadā
Benita Svareniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas