Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

WURTH Ziemas Kausa noslēdzošais piektais posms norisināsies Mūsas trasē, Bauskā


WURTH Ziemas Kausa noslēdzošais piektais posms norisināsies Mūsas trasē, Bauskā2017.02.18 Komentāri (0) WURTH Ziemas Kausa noslēdzošais piektais posms norisināsies Mūsas trasē, Bauskā

WURTH Ziemas Kausa noslēdzošais piektais posms norisināsies Mūsas trasē, Bauskā

Kā ziņots iepriekš, šī gada WURTH Ziemas Kauss pamazām ieiet finiša taisnē. Iepriekšējā posmā, kurš norisinājās 4.februārī ar ātru un viltīgu trasi Vaiņodes lidlaukā tika aizvadīts Wurth Ziemas Kausa 4.posms, savukārt, šajā nogalē, 18. februārī tiks aizvadīts kausa noslēdzošais – 5.posms. Piektais posms nosaukts kausa atbalstītāja MOTUL vārdā. Posms norisināsies leģendārajā un no jauna atvērtajā Mūsas trasē, Bauskas novadā.

Nebijis pasākums Wurth Ziemas Kausa vēsturē

Par spīti laika apstākļiem, pateicoties kausa atbalstītājiem un jauno trases saimnieku atbalstam, organizatori piekto posmu izveidojuši trases un visa kompleksa teritorijā.

Posms veidots daļēji trasē, daļēji kompleksa ceļos un daļēji kompleksa teritorijā esošā hipodroma teritorijā. Sacensību laikā tiks slēgta piebrauktuve no A7 ceļa, līdz ar to gan dalībnieki aicināti uz trasi doties caur Bērzkalniem. Skatītājiem piebraukšana līdz Mūsas tiltam būs vēlams doties kājām.  Trases garums būs nedaudz vairāk kā 2 km, savukārt, segumu veidos sasalusi grants un māla segumi, kā arī asfalta segums.

Šajā posmā nedaudz mainīta dienas kārtība. Dalībnieki aicināti iepazīties ar posma nolikumu.

MOTUL piektā posma  norises apraksts:

Datums: 2017.02.18.;

Programma:

Plkst. no 8.15 līdz 9.45 – ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija, iepazīšanās ar trasi;

Plkst. 10:00 – dalībnieku sapulce;

Plkst. 10.15 – sacensību starts;

Plkst. ~ 12:15 – sacensību 2. sekcija (2.brauciens);

Plkst. ~ 14:30 – sacensību 3. sekcija (3.brauciens);

Plkst. 17.30 ~18.00 – apbalvošana

Sacensības notiks ātruma posma formātā ar startu no vietas, startējot astronomiskajā pusminūtē, kā arī ievērojot starta pulksteņa signālus. Tiks fiksēts falšs starts. Norisināsies 3 braucieni, kuri norisināsies atbilstoši katra brauciena starta sarakstam.

Dalībnieki aicināti sazināties ar sacensību organizatoru par nakts māju nodrošināšanu. Šajā posmā kausa atbalstītāju lokam pievienojies viesu nams Bērzkalni, kuri piedāvā īpašus nosacījumus kausa dalībniekiem.

Posma un sezonas nolikumi atrodams www.motorsport.lv sadaļā – Dokumenti.

Šī brīža kopvērtējumu var apskatīt kausa mājaslapas www.motorsport.lv rezultātu sadaļā.

Organizatori atgādina par drošības pasākumu ievērošanu gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Esiet vērīgi un gādājiet par savu un līdzcilvēku drošību!

Informāciju sagatavoja:

www.motorsport.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas