Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Virzoties uz senatnes pusi kļūt apņēmīgākiem un drosmīgākiem


Virzoties uz senatnes pusi kļūt apņēmīgākiem un drosmīgākiem2016.12.05 Komentāri (0) Virzoties uz senatnes pusi kļūt apņēmīgākiem un drosmīgākiem

Bauskas Bērnu un jauniešu centra (BJC) 50.dzimšnas dienas jubilejas pasākums Bauskas pilī 2.decembrī pulcēja daudz viesu. BJC direktore Benita Svareniece, atklājot pasākumu, sirsnīgus pateicības vārdus veltīja iestādes pirmajai direktorei Laimdotai Salai, darbiniecēm Smuidrai Hiršfeldei, Veronikai Ruķerei, kā arī ilggadējai direktorei Dzintrai Skurbai.

L.Sala, kas toreizējā Pionieru nama direktores amatā nostrādājusi 30 gadus atzina, ka, raugoties šodienā ar prieku jāatzīst, ka darbs nav bijis veltīgs, jo daudzi toreizējie jaunieši, kas apmeklējuši nodarbības „namiņā” izauguši par krietniem cilvēkiem, veidojuši veiksmīgu karjeru.

Gadu gaitā „namiņš” piecas reizes mainījis nosaukumu, bet nosaukuma maiņa nekad nav apstādinājusi bērnu plūsmu uz nodarbībām interešu izglītības iestādē.

Bauskas Bērnu un jauniešu centru svētkos sveica domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, Izglītības nodaļas metodiķe Baiba Stūre un domes deputāts Arnolds Jātnieks.

Valsts izglītības satura centra (VISC)  pārstāve Agra Bērziņa pasniedza VISC apbalvojumu „Atzinības raksts” BJC speciālistēm Veronikai Puķei, Ilzei Krieviņai, Ligitai Irbītei, direktorei B.Svareniecei un visam Bērnu un jauniešu centra kolektīvam.

Kolēģus svētkos bija ieradušies sveikt pārstāvji no interešu izglītības centra „Junda”, „Daugmale”, Talsu BJC,  kā arī citu Bauskas novada mācību iestāžu direktori un pārstāvji. Bauskas Mūzikas skolas direktore Anita Velmunska atzina, ka BJC mūsu no vadā ir jauniešu „vārīšanās un kristalizācijas centrs”, kur katrs var atrast savām interesēm atbilstošas nodarbes.

Pasākumu vadīja mākslinieks Rihards Lepers, viesi varēja baudīt arī seno deju grupas „Galms” sniegumu.

Pievakarē Bauskas Kultūras centrā notika svētku dienai veltīts koncerts „Krāsains sapņu karuselis” un izstādes ”Burvīgs mākslas karuselis” atklāšana.

INFORMĀCIJAI

  • Bauskas Bērnu un jauniešu centrā šajā mācību gadā darbojas 567 bērni;
  • Nodarbības notiek 30 pulciņos
  • BJC kopā strādā 25 darbinieki, no kuriem 18 ir pedagogi;
  • BJC pulciņos nodarbināti skolas vecuma bērni.

Pasākuma fotogaleriju skatīt šeit

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas