Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Virtuālā pieņemšana "Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild” februāra raidījums


Virtuālā pieņemšana 2022.02.04 Komentāri (0) Virtuālā pieņemšana "Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild” februāra raidījums

Bauskas novada pašvaldība uzsāk jaunu iniciatīvu – Virtuālā pieņemšana "Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild”. Bauskas novada domes priekšsēdētājs reizi mēnesī video formātā atbildēs uz iedzīvotāju iesūtītajiem jautājumiem.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs atgādina – šāda jautājumu uzdošana nav “dārgumu lādīte”, pie kuras vērsties un pašvaldība uzreiz visu izpildīs. Katra situācija tiek vērtēta atsevišķi, kā un kad to risināt. Ne visus ierosinājumus izpildīs uzreiz, bet jebkurš uzdotais jautājums liek deputātiem un darbiniekiem domāt un apzināties, cik situācija ir svarīga iedzīvotājiem un ka tā ir jārisina.

 

 

 

Februāra raidījuma pirmie 20 jautājumi:

Ievads 00:00 - 2:55 min.

1. jautājums 2:55 min. - Vai tuvākā gada laikā ir plānots uzsākt Salātu ielas (Bauskā) seguma atjaunošanu? 

2. + 16. jautājums 7:47 min. - Kad tiks izbūvēts gājēju ceļš ceļa Bauska - Aizkraukle (P87) posmā virzienā no Argo veikala līdz ceļa zīmei "Apdzīvotas vietas (Bauska) beigas"?

3. jautājums 12:48 min. - Kāpēc Bauskā vairs nenotiek bezmaksas pasākumi?

4. jautājums 19:02 min. - Kāpēc Bauskā ceļus nevar sakārtot?

5. jautājums 25:11 min. - Vai pastāv iespēja, ka pašvaldība sniedz akceptu zaļajai enerģijai? Kāds vispārīgi ir Jūsu (A.Okmaņa) redzējums nākotnē par šo tēmu?

6. jautājums 29:42 min. - Jau 40 gadus starp Tirgus iela 3 un Tirgus iela 5 mājām Iecavas iedzīvotāji spiesti pārvietoties tumsā. Vai ir iespējams uzlikt kaut vienu ielas laternu?

7. + 12. jautājums 31:15 min. - Grenctāles ciemata iedzīvotāji ļoti vēlas uzzināt, kad notiks Liepu ielas un tilta rekonstrukcija?

8. jautājums 36:12 min. - Kādēļ pirmsskolas vecuma bērniem tika “atņemtas” brīvpusdienas? Kas vēl ir svarīgāks, ja budžetā nepietiek naudas bērniem, jo tika apvienotas vairākas pašvaldības, kur tad tiks novirzīta šī nauda?

9. jautājums 41:12 min. - Par apsaimniekošanu Bauskā, pašā centrā. Šo vajadzētu risināt!

10. jautājums 44:12 min. - Kāda būs atkritumu apsaimniekošanas kārtība Iecavā 2023. gadā, kas to veiks un kādi likumi, MK noteikumi un Bauskas novada saistošie noteikumi to reglamentē?

11. jautājums  47:38 min. - Kad varētu tikt asfaltēts ceļš no Viesturu ciema, Viesturu pagastā, Bauskas novadā uz administratīvo centru?

13. jautājums 50:56 min.: Vai nav iespējams Misas virzienā pieturā Beibeži izveidot pieturu ar nojumi?

14. jautājums 55:08 min. - Vai šogad tiks asfaltēts ceļa posms no Vecumniekiem līdz Misai?

15. jautājums 57:07 min. - Vai SIA "Mūsu saimnieks" valdes locekļa komunikācija ar iedzīvotājiem sanāksmē par siltumenerģijas tarifa projekta apspriešanu, kas norisinājās Zoom platformā 25.01.2022. bija adekvāta un kad ir plānota šīs kapitālsabiedrības valdes locekļa nomaiņa?

17. jautājums 1:02:25 min. -  Vai ir iespējas iegūt finansējumu, lai īstenotu kādu brīvā laika pavadīšanas vietu jauniešiem, kā, piemēram, skeitparki, parki, dabas takas, u.c. Vecumniekos?

18. jautājums 1:04:49 min. - Vai ir iespēja realizēt Brunavas pagasta jauniešu domi?

19. jautājums 1:07:26 min. - Vai ir iespējas Bauskas Novada Vecumnieku Jauniešu

Domei iegūt pašiem savas telpas, kur organizēt, vadīt un pasniegt savus iekštelpu pasākumus (ja tiks atļauti), uzglabāt mums piederošos materiālus, rīkot klātienes sēdes (ja tiks atļautas)?

20. jautājums 1:08:10 min. - Vecāki saņēmām ziņu, ka jūlija mēnesī PII “Mūsa” bērnudārzs nestrādās. Ko darīt vecākiem, kuriem (nevienam no abiem) vasaras sezonā atvaļinājumu nav iespējams izmantot?

 

Paldies visiem par jautājumiem!

Gaidīsim arī ierosinājumus par virtuālās pieņemšanas formātu!

Tiekamies nākamajā raidījumā martā.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas