Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vilsons, Līcītis un Kalniņš ar muzikālu izrādi „Ezītis miglā” viesosies Bauskā


Vilsons, Līcītis un Kalniņš ar muzikālu izrādi „Ezītis miglā” viesosies Bauskā2016.09.17 Komentāri (0) Vilsons, Līcītis un Kalniņš ar muzikālu izrādi „Ezītis miglā” viesosies Bauskā

No septembra sākuma Latvijas lielākajās pilsētās viesojas trīs tautā mīlēti aktieri – Mārtiņš Vilsons, Ivars Kalniņš un Arnis Līcītis, kas apvienojušies muzikālā izrādē “Ezītis miglā”.  Iestudējums veidots pēc Sergeja Kozlova pasaku motīviem. Tās režisori ir Mārtiņš un Zane Vilsoni, savukārt, mūzikas autors ir slavenais latviešu komponists Niks Matvejevs.

Traģikomēdijā “Ezītis Miglā” norisinās filozofiskas pārdomas par īstu draudzību, kas savijas ar patiesu humora devu, sniedzot skatītājiem pilnu emociju gammu, ļaujot gan no sirds izsmieties, gan iegrimt pārdomās par dzīves vērtībām un savstarpējām attiecībām.

Izrādes viens no režisoriem Mārtiņš Vilsons par izrādi: “Ja tā padomā, tad migla ir visur un visapkārt – pirmām kārtām, mūsu attiecībās ar pasauli, gan telpiski, gan garīgi. Ir daudz jautājumu – kā dzīvot? ko darīt, lai nebūtu beigās jāsaka – par velti. Ko ar sevi darīt, lai varētu teikt – es dzīvoju. Nevis pavadu laiku, bet dzīvoju. Ko darīt ar to, ja kaut kas vai kāda nav? Ko darīt ar klusumu, ar kliedzienu, ar saules zaķiem? Ko nozīmē vakarēt? Daudz to jautājumu un noteiktas atbildes arī nav, katram ir sava vai vienkārši vēl nav atrasta. Izrāde "Ezītis miglā" ļauj uz šīm lietām pakatīties no izrādes varoņu sapratnes, tāpēc aicinām ikvienu nākt un par šīm tēmām domāt kopā. Par nopietno caur vieglu humoru un dziesmām.”

Septembrī un oktobrī izrāde tiks spēlēta Bauskā, Jelgavā, Jēkabpilī, Salacgrīvā, Valmierā, Limbažos, Gulbenē, Balvos, Preiļos, Rēzeknē un Brocēnos.

Kontaktinformācija:

Gita Deniškāne

“Alpha Baltic” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

gita.deniskane@alphabaltic.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas