Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Viktorīna “Esi gudrs – būsi vesels!”


Viktorīna “Esi gudrs – būsi vesels!”2017.04.28 Komentāri (0) Viktorīna “Esi gudrs – būsi vesels!”

Bauskas un Rundāles novada piekto klašu skolēni 27. aprīlī Bauskas 2. vidusskolā demonstrēja zināšanas mutes veselības jautājumos.

Zemgales mutes veselības centra (ZMVC) rīkotā viktorīna «Esi gudrs – būsi vesels!» notiek jau 14. reizi.

Žūrija izvērtējot katras komandas darbu un apkopojot punktus, pirmo vietu viktorīnā izcīnīja Bauskas sākumskola, pirmo vietu par priekšnesumu ieguva Bauskas pilsētas pamatskola un Bauskas 2. vidusskola ieguva pirmo vietu par zīmējumu, informē pasākuma organizatore Ilona Saukuma.

Konkursa laikā komandām tika uzdoti dažādi uzdevumi par mutes dobuma kopšanas līdzekļiem, mutes veselību un uzturu, pirmo palīdzību, zobu traumām, kaitīgiem ieradumiem un citiem uzdevumiem, tikmēr atbalstītājus izklaidēja ar atjautības spēlēm pasākumu vadītāja, Iecavas kultūras nama pārstāve Laimrota Jaunzeme.

Konkursā piedalījās 10 novadu skolu audzēkņi. Komandās bija pa 6 dalībniekiem. Bērni bija ļoti piedomājuši par vizuālo izskatu, kas vienotu komandu. Bija tērpušies vienādos krekliņos, ar skolas nosaukumu un skolas formās, citi bija nodrošinājušies ar vienādām cepurītēm, kas atgādināja zobiņu. Līdzi bija ieradušies atbalstītāji, kas līdz konkursa beigām sauca uzmundrinošus saukļus ar plakātiem.

Konkursu vērtēja Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Baiba Stūre un Olita Vulāne un Rundāles novada domes speciāliste izglītības un IT jautājumos Zinaīda Sparāne.

Ilvija Tetērina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas