Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku novadu diena Bauskā ir sākusies


VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku novadu diena Bauskā ir sākusies2015.06.27 Komentāri (0) VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku novadu diena Bauskā ir sākusies

Palīdziet man dziedāt,
Man bij daudz skaistu dziesmu;
Pa vienai salasīju
Pa pasauli staigādams.

Līdz ar viesu koru sagaidīšanu Bauskas Rātslaukumā ir sākusies VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku novadu diena Bauskā. Novadu dienas koncertā piedalīsies 8 viesu kori no Zviedrijas, Norvēģijas, Lietuvas, Somijas un Igaunijas, kā arī diasporas kori no Zviedrijas un Krievijas. Līdz ar ārvalstu koriem Dziesmu svētku koncertā Bauskas estrādē 27.jūnijā plkst.20.00 būs dzirdami arī Bauskas, Saldus un Jelgavas novadu kori. Bauskas novadu svētku koncertā pārstāvēs Īslīces pagasta jauktais koris „Četri vēji”, Bauskas Kultūras centra jauktais koris „Mežotne”, Codes pagasta jaukatais koris „Mēmele”, Bauskas Kultūras centra jauktais koris „Dzīle”, Brunavas un Ceraukstes pagastu jauktais koris „Grenctāle” un Gailīšu pagasta jauktais koris „Kamarde”. Pēc ierašanās viesu koru dalībnieki varēja iepazīties ar ievērojamākajiem Bauskas tūrisma objektiem – Bauskas pili, Rātsnamu, Bauskas muzeju, mākslas salonu „Meistars Gothards”, Sv. Gara luterāņu baznīcu.

                

Skanīgās ārzemju viesu balsis varēs iepazīt koncertā Sv. Gara luterāņu baznīcā 27.jūnijā plkst. 17.30. Pēc tam visi aicināti uz novadu dienas lielo koncertu Bauskas estrādē. Par to, ka skanēs vareni nav šaubu, jo mūsu koristi, kā arī tuvējie kaimiņi savas balsis labi ielocījuši, līgo dziesmas skandinot.

Raita Ābelnieka foto no svētkiem varat aplūkot šeit

Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas