Trešdiena, 20. Oktobris, 2021. Leonīda, Leonīds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vienpadsmito reizi mākslnieki pulcējas Bauskas plenērā


Vienpadsmito reizi mākslnieki pulcējas Bauskas plenērā2014.07.24 Komentāri (0) Vienpadsmito reizi mākslnieki pulcējas Bauskas plenērā

Mākslinieku plenēra „Bauskas vasara” atklāšana notika 23.jūlijā Bauskas pilī. Kā pastāstīja Indra Liepa – ilggadēja plenēra organizatore, šogad plenērā aktīvi darbosies 25 mākslinieki no Latvijas, Krievijas, Lietuvas un Austrijas. Mākslinieku dalība šajā pasākumā ir ļoti atšķirīga, jo māksliniece Anita Holma ir piedalījusies visos līdzšinējos pasākumos, bet ir arī mākslinieki, kuri piedalās pirmo reizi – Ilze Preisa un Aija Bāliņa no Rīgas, Oga Gratčova no Sanktpēterburgas un Milda Butkevičute no Paņevežiem. 10 dalībnieki ir vietējie.
Plenēra atklāšanas brīdi kopā ar māksliniekiem bija arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, kurš priecājās, ka plenēra viesdalībnieki jau daļēji kļuvuši par baušķeniekiem un Bauskas vārdu nes pasaulē. Mākslinieks Juris Ģērmanis atzīmēja, ka Bauskas plenērs ir nopietna lieta, jo tas pārkāpis pirmā desmita slieksni un aicināja kolēģus un domu biedrus slavināt Bausku un arī pašiem sevi. Mākslinieki Bauskā būs redzami vēl desmit dienas ne tikai darinot savus mākslas darbus, bet arī atpūšoties, jo plenēra moto ir „Svinēšana un atpūta”. Plenēra noslēgums iecerēts Bauskas novada svētku laikā 1.augustā plkst.12.00, kad tiks atvērta jaunradīto darbu izstāde Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejā.

Aija Spriņķe, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas