Pirmdiena, 23. Maijs, 2022. Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vienmēr pozitīvi – Bauskas novada jauniešu diena „Mēs 2014”


Vienmēr pozitīvi – Bauskas novada jauniešu diena „Mēs 2014”2014.08.23 Komentāri (0) Vienmēr pozitīvi – Bauskas novada jauniešu diena „Mēs 2014”

Šī gada 23. augustā plkst.18:00 Bauskas Korfa dārzā norisināsies Bauskas novada jauniešu diena „Mēs 2014”, ar mērķi vienot Bauskas novada jauniešus, iesaistot pozitīvās nodarbēs, popularizējot aktīvu dzīvesveidu un  ielu sporta veidus. 


Pasākumu rīko: Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, Bauskas Kultūras centrs un biedrība “Apvienība JUMS”.


Plānotās aktivitātes – ielu basketbols (pieteikšanās iepriekš sports.memele@bauska.lv), Latvijas ielu vingrotāju sporta biedrības piedāvātās aktivitātes, Jauniešu organizācijas „Jaunatne smaidam” klinšu kāpšanas tornis, skeita priekšnesumi, „Greentrials” ekstrēmo velotriku paraugdemonstrējumi, foto stūris, slackline kustības pārstāvji, Valsts policijas Bauskas iecirkņa aktivitātes, mūziķi no Bauskas novada, kā arī dažādi viesmākslinieki, tai skaitā Edavārdi, Kaspars Niklasons, Miks Dukurs un projekta “Jaunieši bez robežām” partneri no Lietuvas.


Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par jauniešu iespējām Latvijā, Eiropā un ASV, saņemt Bauskas novada Brīvprātīgā darba grāmatiņu, piedalīties konkursos un aktivitātēs un izteikt viedokli par dažādām tēmām un satikt dažādas jauniešu organizācijas. 


Jauniešu diena “Mēs 2014” ir noslēdzošā aktivitāte vairāk kā gadu ilgušam pārrobežu projektam “Jaunieši bez robežām”, kuru īsteno biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” , un to līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai Lauku attīstības programmas pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.


Jauniešu dienas „Mēs 2014” un organizatoru komandas īpašie un bezgala nozīmīgie draugi un atbalstītāji – Bauskas Kultūras centrs SIA „EDDI”, SIA „Kvēle”, SIA” Vides serviss”,  Sporta nams „Mēmele”,  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra,  Eiropas informācijas tīkls “Eurodesk”, ASV Vēstniecība Latvijā, Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts policija, Bauskas novada administrācija. 


Bauskas Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone un biedrības “Apvienība JUMS” komanda aicina iesaistīties apvienības darbībā un tās rīkotajos pasākumos, ne tikai apmeklējot aktivitātes, bet arī piedāvājot savas idejas un talantus, jo tic ka ikkatrs spēj sniegt vērtīgu pienesumu labākas sabiedrības veidošanā. 


SVARĪGI! Pasākuma laikā līdz plkst. 21:30 tiks slēgta satiksme Dārza ielas posmā no veikala “Maxima” līdz Salātu ielai. Lūgums iedzīvotājiem automašīnas novietot iekšpagalmos, jo iela tiks izmantota dažādiem sporta veidiem, tai skaitā ektrēmiem priekšnesumiem ar velosipēdiem un motociklu.

Seko līdzi: www.draugiem.lv/jums (skaties reklāmas video), @apvienibaJUMS – dienas aktualitātes Twitter.

 

Bauskas BJC Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas