Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklēs Bausku


VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklēs Bausku2015.06.09 Komentāri (0) VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklēs Bausku

Lai veicinātu abpusēju dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone 2015.gada 9.jūnijā dosies darba vizītē uz Bausku.

Bauskas apmeklējuma laikā VID ģenerāldirektore I.Pētersone tiksies ar Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu pašvaldību vadītājiem un atbildīgām amatpersonām, kā arī ar pārstāvjiem no kapitālsabiedrībām, kuros kapitāldaļu turētāja ir  Bauskas novada pašvaldība.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt aktuālo situāciju saistībā ar fizisko un juridisko personu nodokļu nomaksu, iespējamo sadarbību ēnu ekonomikas mazināšanā un uzklausīt priekšlikumus informācijas apmaiņas pilnveidošanas jomā.

Tiekoties ar Bauskas novada uzņēmējiem, VID vadītāja informēs par dienesta jau īstenotajām aktivitātēm un to rezultātiem sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanā un pilnveidošanā, kā arī atbildēs uz uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un uzklausīs viņu priekšlikumus par iespējamo savstarpējās sadarbības attīstību un pilnveidošanu.

Bauskas apmeklējuma ietvaros I.Pētersone arī viesosies pie iestādes darbiniekiem VID Bauskas klientu apkalpošanas centrā, bet vizītes noslēgumā plānots apmeklēt dārzeņu un konservu ražotāju - SIA „Kronis”.

VID ģenerāldirektore regulāri apmeklē Latvijas reģionus, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem un novados strādājošiem iestādes darbiniekiem. Līdz šim jau notikušas vizītes Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Gulbenē, Jelgavā, Ogrē, Līvānos, Rēzeknē, Talsos, Kuldīgā, Daugavpilī, Tukumā, Balvos, Dobelē, Jēkabpilī un tagad arī Bauskā. 

 

Informāciju sagatavoja:

VID Sabiedrisko attiecību daļa

tālr. 67122668, 26351438, 67122670, 26558389

 e-pasts: komunikacija@vid.gov.lv 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas