Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vēsturisko tērpu meistare Elīna Kuzņecova no Bauskas novada ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju


Vēsturisko tērpu meistare Elīna Kuzņecova no Bauskas novada ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju2019.10.15 Komentāri (0) Vēsturisko tērpu meistare Elīna Kuzņecova no Bauskas novada ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par vēsturisko tērpu meistari Elīnu Kuzņecovu no Bauskas novada. Video skatāms: ŠEIT.

“Mēs dzīvojam savā laikā, un mums ir privilēģija izdzīvot jebkuru gadsimtu, pielaikojot tā laika tērpu,” saka vēsturisko tērpu meistare Elīna Kuzņecova Bauskas novada Brunavas pagastā.

“Tā ir mana izvēle dzīvot reģionā. Lauki ir brīvība. Tas ir ļoti svētīgi, ka es varu pati rīkoties ar savu laiku,” uzskata Elīna.

“Mans vēlējums pasaulei ir dzīvot mierā. Vienkārši, lai būtu miers, un lai mūsu pēcnācējiem būtu mierīga dzīve,” novēl Elīna.

 

“Zemgalē ir mierīgi un rāmi. Te ir ļoti daudz darbīgu cilvēku. Es jūtos piederīga šai vietai – Zemgalei. Nekur tālāk liktenis mani pagaidām nesauc.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 100+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
info@tuesi.lv
22382139


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas