Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Veronika Puķe saņem pašvaldības apbalvojumu


Veronika Puķe saņem pašvaldības apbalvojumu2020.03.06 Komentāri (0) Veronika Puķe saņem pašvaldības apbalvojumu

Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktora vietniece, metodiķe Veronika Puķe svinīgā, kolēģu organizētā pasākumā saņēma pašvaldības apbalvojumu „Goda raksts par nesavtīgu ieguldījumu un radošu darbību Bauskas novada jauniešu interešu izglītības jomas attīstībā.

Kopš 2010.gada Veronika strādā Bauskas Bērnu un jauniešu centrā. Sadarbībā ar kolēģiem viņa izstrādājusī un regulāri aktualizē izglītības programmas visām Bauskas BJC realizētajām interešu izglītības programmām, efektīvi organizē un vada metodisko darbu, veic mācību plānu, standartu, programmu izpildes kvalitātes kontroli, organizē metodisko komisiju darba plānu izstrādi u.c. Kolēģi atzīst, ka veronika spēj saskatīt, novērtēt un attīstīt audzēkņu talantus un motivēt viņus tālākizglītībai.

Veronikas rosināti, pedagogi ar saviem audzēkņiem piedalās starptautiskos festivālos un meistarklasēs, izkopjot savu un audzēkņu meistarību. Veronikas kolēģi augstu novērtē viņas toleranci, prasīgumu un ieinteresētību audzēkņu pozitīvas darbības motivācijas veidošanā. Kolektīvā Veronika iemantojusi cieņu gan profesionalitātes, gan cilvēcisko īpašību dēļ.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas