Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Velo maršruti un kartes


Velo maršruti un kartes Komentāri (0) Velo maršruti un kartes

Jūsu ērtībai esam velo maršrutus uzlikuši uz ViewRenger platformas ar iespēju lepjuplādēt gpx kartes. 

Bagātā Zemgale Nr 402 (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Maršruts bagāts ar apskates vietām un ļauj iepazīt Zemgali un tās ļaudis. No Bauskas līdz Skaistkalnei ceļš līkumo gar Mēmeli, bet upes klātbūtni var tikai nojaust aiz labības laukiem un pļavām. Arī Zemgalē ir Ērgļi, te maršruts pa gājēju tiltiņu šķērso Mēmeli un turpina savu ceļu līdz Skaistkalnei. Maršruts vairāk piemērots divu dienu izbraucienam, tad vairāk laika atliek apskates objektu iepazīšanai un sarunām ar vietējiem. Izbrauciena vērts ir arī alternatīvais loks caur Bruknu, un brauciena noslēgumā apskates saimniecībā „Vaidelotes” izbaudiet īstu Zemgales zemnieku ēdienu. Objektu apmeklējums jāpiesaka iepriekš!

Bauskas apkārtnes pilis Nr 401  (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Velomaršruts apvieno trīs Bauskas apkārtnes pilis un virzās dabas parka „Bauska” teritorijā gar Lielupes upi. Tas veicams aptuveni no maija līdz oktobrim, jo pontonu tiltiņu pāri Lielupei pie Mežotnes pils uz ziemas sezonu ieziemo, tādēļ, ja brauciet agrā pavasarī vai vēlā rudenī, sazinieties ar Mežotnes pili, lai precizētu, vai tiltiņš pa pils logiem ir redzams. Maršruts ir piesātināts ar apskates objektiem, tādēļ tā veikšana plānojama kā pilnas dienas izbrauciens. Apskates objektus piesaki iepriekš!

Karte lejuplādei,  Buklets lejuplādei

 

Bauskas novada maršruts  (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Maršruts ved no Bauskas līdz Plūdoņa mājām - muzejam "Lejenieki", šķersojot šoseju A7 un tiltiņu nonāksiet  Mūsas trasē, tālāk ceļš uz Bausku ved caur  Bērzkaliem. Veidots kā vienas dienas brīvdienu izbrauciens. Trasējumu var mainīt no Mūsas trases dodoties uz atpūtas kompleksu "Miķelis". 

 

Iecavas apkārtnes maršruts 

Bauskas TIC kartes My Viewranger  


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas