Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vecsaules pamatskolas filmas pirmizrāde pulcē pilnu zāli


Vecsaules pamatskolas filmas pirmizrāde pulcē pilnu zāli2016.04.11 Komentāri (0) Vecsaules pamatskolas filmas pirmizrāde pulcē pilnu zāli

Bauskas novada domes sēžu zāle 8.aprīlī pēc darba laika beigām bija pārpildīta. Tur notika “BM Studio Bauska” dokumentālās īsfilmas par Vecsaules skolu “No skolas sākas ceļš” prezentācija.

Uz filmu, ko veidoja jaunieši, bija ieradušies Vecsaules skolas pedagogi, vadība, skolēni, pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un deputātu pārstāvji, interesenti no kaimiņu Rundāles novada un citi.

Skolas direktors Egons Brazovskis atzina, ka filmā parādās tikai neliela daļa no skolas ikdienas, jo filmēšanas komanda izglītības iestādē viesojās vien divas dienas. “Speciāli tam negatavojāmies. Kā dzīvojam, to arī redzēsim,” pirms prezentācijas piebilst direktors. Viņš atklāj, ka filma, kas ir apmēram 30 minūšu garš ieskats skolas vēsturē, mācību procesā, sadzīviskajās attiecībās, pirmskolas grupiņu un ārpusstundu nodarbību darbā, ir iztulkota arī angļu valodā. To plānots rādīt sadarbības partneriem Lietuvā.

Dokumentālā īsfilma tika uzņemta, lai atklātu Bauskas novadu no jauna, uzsākot īsfilmu sēriju par Bauskas novada skolām. Īsfilmas galvenie varoņi ir atsaucīgi skolēni, skolotāji, skolas darbinieki.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas