Pirmdiena, 27. Jūnijs, 2022. Malvis, Malvīne

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vecsaules pamatskola aicina ikvienu iesaistīties Ekoskolu Rīcības dienā


Vecsaules pamatskola aicina ikvienu iesaistīties Ekoskolu Rīcības dienā 2021.11.17 Komentāri (0) Vecsaules pamatskola aicina ikvienu iesaistīties Ekoskolu Rīcības dienā

Ik gadu novembra mēnesis tiek ieskandināts ar bērnu un jauniešu aicinājumiem rīkoties vides aizsardzības labā. Arī šogad no 15. novembra līdz 28. novembrim notiek starptautiskās Ekoskolu Rīcības dienas. Kopējais sauklis ir ''Īstais brīdis sākt...''. Šī gada Rīcības dienas ir veltītas ANO Ilgtspējīgās attīstības mērķiem un pēdējai ANO Rīcības desmitgadei.

Šobrīd īstais brīdis ir pienācis sākt rīkoties, lai līdz 2030. gadam pasaulē mazinātos nabadzība, sociālā nevienlīdzība un tiktu saudzēta mūsu planēta. Katrs Rīcības dienu dalībnieks ar savu rīcību var palīdzēt mūsu planētai Zeme. 

Vecsaules pamatskolas Ekoskolas skolēni izaicina ikvienu iedzīvotāju pievērsties un izdarīt, kādu labu darbu savas vides saudzēšanai, jo mūsu planēta Zeme ir mūsu vienīgās mājas. Aicinām izaicinājuma laikā uzņemt fotogrāfijas, veidot rakstus vai video.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vecsaules pamatskolas Ekoskolas padome


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas