Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vecsaules pagastā plāno izvietot Zemessardzes 53.kājnieku bataljona infrastruktūru


Vecsaules pagastā plāno izvietot Zemessardzes 53.kājnieku bataljona infrastruktūru2017.08.01 Komentāri (0) Vecsaules pagastā plāno izvietot Zemessardzes 53.kājnieku bataljona infrastruktūru

Bauskas novada pašvaldībā 2017.gada 2.maijā saņemts Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas iesniegums ar lūgumu nodot nekustamo īpašumu „Līrumu karjers”, Vecsaules pagastā valsts īpašumā Aizsardzības ministrijas valdījumā Zemessardzes 53.kājnieku bataljona infrastruktūras izvietošanai.

Nekustamajā īpašumā paredzēts izveidot minimālo militāro infrastruktūru – noliktavas, autotransporta zonu, administratīvo zonu u.c.

Nekustamais īpašums „Līrumu karjers” sastāv no zemes vienības 17,91 ha platībā un pieder Bauskas novada pašvaldībai. Nekustamais īpašums ilgstoši netiek izmantots, tas nav iznomāts un ir piemērots Zemessardzes 53.kājnieku bataljona infrastruktūras izvietošanai.

Bauskas novada dome atzīst, ka atbalsta sniegšana Zemessardzes 53.kājnieku bataljona darbības nodrošināšanai Bauskas novadā ir nepieciešama, lietderīga un atbalstāma. Plānots, ka tās varētu būt investīcijas 10 miljonu eiro vērtībā un ap 30 jaunām darbavietām.

Šķērsojot karjeru, var nonākt atpūtas vietā pie upes, kas ierīkota ar ES fondu atbalstu. Augustā beigsies projekta garantijas termiņš un atpūtas vietu būs iespējams pārcelt citviet tuvumā. Zemessargi ir apņēmušies atpūtas vietu izveidot kādā citā Vecsaules pagasta vietā pie upes. 

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas