Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vecsaules pagastā asfaltu klās Kalte – Cīruļi ceļa posmā


Vecsaules pagastā asfaltu klās Kalte – Cīruļi ceļa posmā2022.09.13 Komentāri (0) Vecsaules pagastā asfaltu klās Kalte – Cīruļi ceļa posmā

Drīzumā tiks uzsākti projekta “Par seguma maiņu objektā “Vecsaules pagasta autoceļa A6 “Kalte-Cīruļi posms“” realizācijas darbi. Projekts tiek īstenots ar mērķi uzlabot autoceļa segumu, satiksmes drošību un nodrošināt kvalitatīvu piekļuvi iedzīvotājiem pie saviem īpašumiem, kā arī minētais ceļa posms ir svarīgs gan novada uzņēmējiem.

Autoceļš ir tuvākā piekļuve Zvaigznes ciematam virzienā no Bauskas pilsētas. Autoceļam visā trases garumā ir grants segums, kurš nav nodrošināts ar atbilstošu šķērskritumu, kā arī autoceļa brauktuves seguma tehniskais stāvoklis un satiksmes drošības līmenis ir neapmierinošs. Darbu ietvaros paredzēts veikt brauktuves pilnās ceļa segas izbūvi ar asfalta divu kārtu segumu 863 m garumā, apauguma noņemšana, apzaļumošana (zaļās zonas ierīkošana) un ievalku izveidošana, ceļa aprīkojuma uzstādīšana un labiekārtošana.

 

Objekta seguma maiņas izbūves darbus veiks SIA “SIA “DSM Meistari”. Objekta nodošana ekspluatācijā ir paredzēta 20 nedēļas pēc darbu uzsākšanas, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Būvuzņēmējs būvdarbu uzsākšanas nosacījumu saskaņojuma atzīmi saņēmis 1. septembrī, bet darbus plānots uzsākt 16.septembrī.  

 

Projekta realizācijā iesaistītie:

  • Būvuzņēmējs: SIA “DSM Meistari” - līguma summa 497 182,81 EUR ar PVN, Būvuzņēmēja atbildīgais pārstāvis Irvo Jakušovs, tālr. +371 29499163.
  • Būvuzraudzība: SIA “Somniar” - līguma summa 6 110,50 EUR  ar PVN, atbildīgais būvuzraugs Dmitrijs Bohonko, tālr. +371 26318397.
  • Pasūtītāja pārstāvis: Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” Attīstības un būvniecības departamenta Būvniecības nodaļas projektu vadītāja inženierbūvēs Laima Berga, tālr. +371 20283888.

 

Artūrs Dulbe,
Bauskas novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas