Svētdiena, 03. Jūlijs, 2022. Benita, Everita, Verita, Emerita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Valsts valodas centrs aicina pieteikt uzņēmumus akcijai «Latviešu valodai draudzīga vide 2021»


Valsts valodas centrs aicina pieteikt uzņēmumus akcijai «Latviešu valodai draudzīga vide 2021»2021.09.08 Komentāri (0) Valsts valodas centrs aicina pieteikt uzņēmumus akcijai «Latviešu valodai draudzīga vide 2021»

Valsts valodas centrs aicina Latvijas novadu pašvaldības pieteikt Latvijā reģistrētus uzņēmumus ikgadējai akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide”, lai popularizētu pozitīvu attieksmi pret valsts valodas lietojumu uzņēmējdarbības ikdienā.

 

Šī akcija dod iespēju pateikties Latvijas uzņēmējiem par viņu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides attīstīšanā un valsts valodas stiprināšanā, īpaši izceļot tos uzņēmumus, kas pastāvīgi nodrošina ne vien nevainojumu izskatu, bet arī sniedz preču marķējumus un pakalpojumu aprakstus latviešu valodā. Tāpat arī akcijā tiek izcelti dažādu valstu un tautību pārstāvju uzņēmumi, kas veiksmīgi kopj latviskās tradīcijas un uzņēmējdarbības vidi.

 

2020. gadā akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide” tika akceptēti 56  uzņēmumi un pašnodarbinātās personas no visas Latvijas. Aicinām Latvijas novadu pašvaldības arī šogad pieteikt akcijai sava novada uzņēmumus. Pieteikt var ikvienu Latvijā reģistrētu ražotāju vai apkalpojošās sfēras uzņēmumu; pieteikumus izvērtēs Valsts valodas centra ekspertu komisija.

 

Pieteikt kandidātus akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide” var sociālajos tīklos Facebook un Twitter, pa tālruni 67334633, 67334269, pa e-pastu pasts@vvc.gov.lv vai valodas.akcija@vvc.gov.lv un pa pastu: Eksporta ielā 6, Rīgā, LV-1010.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas