Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Valsts prezidents lasīs lekciju vecāko klašu skolēniem “Kāpēc 4. maijs?”


Valsts prezidents lasīs lekciju vecāko klašu skolēniem “Kāpēc 4. maijs?”2020.04.29 Komentāri (0) Valsts prezidents lasīs lekciju vecāko klašu skolēniem “Kāpēc 4. maijs?”

Ceturtdien, 30. aprīlī, plkst. 13.00 Valsts prezidents Egils Levits lasīs lekciju vecāko klašu skolēniem “Kāpēc 4. maijs?”. Lekcija būs veltīta Latvijas neatkarības atgūšanas 30. gadadienai, un tajā E. Levits stāstīs par to, kādi bija neatkarības atjaunošanas kustības mērķi un vērtības, kā arī par to, kāda ir Latvijas neatkarības atjaunošanas nozīme Eiropas un pasaules vēsturē.

Gan pirms lekcijas, gan lekcijas laikā skolēni Valsts prezidentam varēs uzdot jautājumus. Lekcijas ilgums kopā ar jautājumiem būs 40 min – tā noritēs no plkst. 13.00 līdz 13.40. Valsts prezidenta lekcijas garums būs apmēram 15 minūtes, pārējo laiku atvēlot skolēnu jautājumiem.

 

 

Lekciju būs iespējams skatīties Valsts prezidenta kancelejas YouTube kontā: ŠEIT, kā arī tīmekļvietnē www.president.lv un Facebook (egilslevitslv) un Twitter (@Rigas_pils) kontos. Lekcijai tiks nodrošināts surdotulkojums.

 

Jautājumus Valsts prezidentam varēs iesūtīt WhatsApp vai sms veidā pa tālr. nr. 28654369.

 

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv, kā arī Facebook un Twitter kontos.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas