Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzvaras vidusskolas saime svin mācību iestādes 25.dzimšanas dienu


Uzvaras  vidusskolas saime svin mācību iestādes 25.dzimšanas dienu2014.10.23 Komentāri (0) Uzvaras vidusskolas saime svin mācību iestādes 25.dzimšanas dienu

Daudzveidīgu svētku pasākumu caurvīta ir  šī – Uzvaras vidusskolas 25.dzimšanas dienas nedēļa. Padomāts par pasākumiem skolēniem, absolventiem, viesiem. Skola svētkiem gatavojusies īpaši – plašajos koridoros skatāmi audzēkņu darbi, telpas rotā vietējā uzņēmēja „SIA „Ints un Co” Inta Jākobsona dāvātie mārtiņrožu krāšņie puķu podi. Goda vietā – skolas karogs.
Svētku koncertā 22.oktobrī skolas audzēkņus, viņu vecākus un pedagogus priecēja skolēnu pašu veidotais skolas dzimšanas dienas sveiciena pasākums, kurā skatītājus priecēja lieli un mazi dziedātāji un dejotāji.
Skolas direktore Elita Borkovska pateicās skolas labvēlim SIA „Uzvara lauks” un Agrim Mustermanim par ziedotajiem līdzekļiem, lai skolas bērniem izdotos skaista atpūtas diena savas mācību iestādes dzimšanas dienā.
Godināti un sveikti tika arī skolas pedagogi, par ko bija parūpējusies skolēnu dome Ginta Holsta vadībā. Savā uzrunā Gints atzina, ka „skola ir manas otrās mājas un šeit ir arī mana otrā ģimene. Paldies visiem, kas pirms divdesmit pieciem gadiem atbalstīja ideju par šīs skolas būvniecību un tika ielikts skolas pamatakmens”.
Skolas dzimšanas dienā klātesošos pašvaldības vārdā sveica arī novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, atzīstot, ka šī ir viena no jaunākajām skolas ēkām novadā un tapusi Atmodas laikā.
Skola savā laikā piedzīvojusi prāvu skolēnu skaitu ar paralēlklasēm visās klašu grupās. Diemžēl pašreiz situācija varētu būt labāka, īpaši vidusskolas klasēs.
Gatavojoties skolas jubilejai tapusi brīnišķīga skolas avīze, kurā lasāmi gan vēstures fakti, gan jautras palaidnības un absolventu skatījums uz skolas gadiem toreiz un tagad. Jubilejas avīzei ir arī pielikums, kur apkopoti skolēnu darbiņi par savu skolu un dzimto vietu.
Brīnišķīga lasāmviela gan nostalģiskām atmiņām, gan priekam par to – cik radoši bērni mācās Uzvaras vidusskolā.
Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto ieskats svētku koncertā


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas