Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzteic Bauskas novada pašvaldības labo sadarbību ar Jaunsardzes kustību


Uzteic Bauskas novada pašvaldības labo sadarbību ar Jaunsardzes kustību2014.05.19 Komentāri (0) Uzteic Bauskas novada pašvaldības labo sadarbību ar Jaunsardzes kustību
16.maijā Nacionālajā aizsardzības akadēmijā pirmo reizi notika Jaunsardzes forums, kur uz dialogu bija aicināti pašvaldību, izglītības iestāžu un Jaunsardzes kustības pārstāvji, lai pilnveidotu atbalstu Jaunsardzes aktivitātēm un dotu iespēju arvien vairāk skolu jauniešiem tajās piedalīties.
 
Foruma dalībnieki tika iepazīstināti ar Jaunsardzes attīstības plāniem un perspektīvām ― paplašināšanās iespējām attālākajos reģionos, valstiskās piederības stiprināšanu, izglītošanu kiberdrošības jautājumos u.c. 
 
Dalīties ar labo praksi bija aicinātas trīs pašvaldības, tai skaitā arī Bauskas novads. Pozitīvo pieredzi Jaunsardzes kustības un Bauskas novada pašvaldības sadarbībā prezentēja Izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts
 
Foruma dalībnieki dalījās pieredzē, kā arī sprieda par sadarbības pamatprincipiem ar pašvaldībām un izglītības iestādēm, kopīgu projektu īstenošanu, sporta infrastruktūras un pašvaldību transporta izmantošanas iespējām, Valsts aizsardzības mācības priekšmetu īstenošanu izglītības iestādēs. 
 
Forumā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube, kā arī Aizsardzības ministrijas un Rekrutēšanas un jaunsardzes centra amatpersonas.
 
 
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas