Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzteic Bauskas Bērnu un jauniešu centra darbību


Uzteic Bauskas Bērnu un jauniešu centra darbību2014.05.21 Komentāri (0) Uzteic Bauskas Bērnu un jauniešu centra darbību
Valsts izglītības satura centrs izteicis pateicību Bauskas novada pašvaldībai un kultūras iestādēm, Izglītības nodaļai un īpaši Bauskas Bērnu un jauniešu centra kolektīvam un tā vadītājai Benitai Svareniecei par atsaucību un ieguldījumu pieredzes apmaiņas semināra organizēšanā un augstu novērtējis centra darbību.
 
Pieredzes apmaiņas seminārs interešu izglītības iestāžu direktoriem un pašvaldību interešu izglītības speciālistiem no visas Latvijas, ko organizēja Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Bauskas Bērnu un jauniešu centru, Bauskā notika šā gada 7. un 8. maijā. 
 
Pateicībā minēts: „Semināra dalībnieki iepazinās ar daudzveidīgajām iespējām, kas Bauskas novadā tiek nodrošinātas bērnu un jauniešu daudzpusīgai attīstībai, personības pilnveidei, lokālpatriotisma stiprināšanai, kā arī interešu izglītības pieejamībai. Semināra laikā bija iespējams pārliecināties par nozīmīgo veikumu kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju saglabāšanā, kultūrvides sakopšanā un jauniešiem draudzīgas vides veidošanā”.
 
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas