Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsākts projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”


Uzsākts projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”2019.01.02 Komentāri (0) Uzsākts projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”

Šogad Bauskas novada pašvaldība turpina pagājušajā gadā iesākto un īstenoto Bauskas novada pašvaldības jaunatnes politikas attīstības stratēģijas Rīcības plānu. Aizvadītajā gadā novadā tika īstenots projekts “Plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošana Bauskas novadā”, kura laikā tika organizēti pieredzes apmaiņas braucieni un radītas draudzības saites ar citiem novadiem un jaunatnes organizācijām. Tika organizēts jauniešu novada forums un citas aktivitātes jauniešu iesaistes novada dzīvē veicināšanai.

 

2019.gads sācies ar jaunu projektu “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”, kurš tiks veikts trīs novada pagastos - Codes, Īslīces un Ceraukstes pagastos.  Projekta mērķis ir mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā, nodrošinot vietējā un valsts līmeņa jaunatnes politikas plānošanas dokumentos noteikto mērķu sasniegšanu. Projekta laikā, 07.12.2018.-1.08.2019.,  galvenās plānotās aktivitātes ir mobilā darba īstenošana Bauskas novada Codes pagastā piecus mēnešus vienu reizi nedēļā - pirmdienās laikā no plkst. 17.00-20.00, Īslīces pagastā otrdienās no plkst. 17.00-20.00, Ceraukstes pagastā trešdienās laikā no plkst. 17.00-20.00. Mobilā darba ietvaros, vienu reizi nedēļā divi mobilā darba īstenotāji dosies uz pagastiem, lai darbotos ar konkrēto pagastu jauniešiem, kopā gatavotu ēst, organizētu aktivitātes, vadītu neformālās izglītības un fiziskās aktivitātes

 

Plānotie sasniedzamie rezultāti projekta īstenošanas laikā ir organizēts mobilais darbs trīs Bauskas novada pagastos, kur dzīvo jaunieši, bet to aktivitātes pagastā ir ierobežotā daudzumā vai nav nemaz. Mobilais darbs tiks organizēts vienu reizi nedēļā, dodoties uz katru pagastu pie jauniešiem, iesaistot tos līdzdarboties, radot iespēju darboties tuvāk jauniešu dzīves vietai.  Aktivitātēs katru reizi tiks iesaistīti vismaz 10 jaunieši, ar mērķi šo skaitu palielināt, tādējādi veicinot jauniešu dzīves labklājības uzlabošanos, interesi par pagastā un novadā notiekošo.

 

Arī šogad novada jaunatnes darba organizatoriem un jauniešiem plānotie pasākumi paredzēti jauniešu neformālās izglītības veicināšanai, pašrealizācijai un ideju īstenošanai Bauskas novadā, veicinot jauniešu vēlmi iesaistīties novada notikumos un piedalīties novada ikdienas pasākumos.

 

Vairāk par projektu: ŠEIT

 

Bauskas novada administrācijas
Jaunatnes lietu speciāliste
Liene Rotberga


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas