Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsākts jaunais mācību gads Bauskas Valsts ģimnāzijā


Uzsākts jaunais mācību gads Bauskas Valsts ģimnāzijā2014.09.02 Komentāri (0) Uzsākts jaunais mācību gads Bauskas Valsts ģimnāzijā

Jaunais 2014./2015. mācību gads ir sācies! Par to liecina gan uz novada ielām un ceļiem čalojošie un smejošie skolēnu bariņi, gan pa vasaru mazliet piemirstie skolēnu autobusi un, protams, dabā jau tik ļoti sajūtamais rudens pieskāriens.

Šogad, gatavojoties jaunajam mācību gadam, ir paveikts daudz, tomēr ne viss iecerētais vienmēr izdodas kā plānots. Plašas diskusijas sabiedrībā, sociālajos portālos un medijos raisīja situācija, kādā jaunajā mācību gada priekšvakarā atrodas Bauskas Valsts ģimnāzija un Bauskas Sākumskola. Skolas ēku joprojām ieskauj sastatņu nepievilcīgie stāvi un celtnieku rosīgā darbošanās liecina, ka darbi joprojām rit. Mazliet bažīgi ir visi – gan pedagogi, gan skolēnu vecāki, gan atbildīgie būvdarbu vadītāji, tomēr jāteic, viss sakārtojas. Tiks pabeigti arī šie darbi, un skola skolēnu un pedagogu ērtībām atplauks jaunā, daudz skaistākā un bērniem daudz pievilcīgākā veidolā. Par to liecina jau līdz šim ēkas iekštelpās paveiktais. Sakārtotie Bauskas sākumskolas gaiteņi padarījuši atrašanos tās telpās daudz dzīvespriecīgāku un gaišāku.

Ja sasparojamies un vienojamies kopīgam mērķim, darbi sokas daudz raitāk un ikviena problēma var tikt atrisināta. Bažas par to, vai ģimnāzijas un sākumskolas audzēkņiem būs, kur uzsākt skolas gaitas, vai pedagogiem būs iespēja skolēnus nodarbināt, nu ir kliedētas. Radošais un daudzpusīgais pedagogu kolektīvs ir lieliski ticis galā ar šo sarežģīto uzdevumu. Skolēni mācīsies darot – tā var nosaukt mācību formu, kādu pirmajā mācību nedēļā izvēlējušies īstenot Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagogi. Tematiskas nodarbības ģimnāzijas audzēkņiem notiks Bauskas Kultūras centrā, Novadpētniecības un mākslas muzejā, Bauskas pilī, Bērnu un jauniešu centrā. Skolēni dosies uz Bauskas Mākslas skolu, viesosies Bauskas novada domē, apciemos TLMS „Bauska” un iepazīsies ar Biznesa bibliotēkas piedāvātajām iespējām. Laipni uzņemt skolēnus un stāstīt par savu darbu piekrituši arī Bauskas policijas darbinieki un laikraksta „Bauskas Dzīve” radošais kolektīvs. Mūsdienās tik svarīgās zināšanas par uzņēmējdarbību skolēniem būs iespēja pilnveidot ZS Vaidelotes, SIA AIPS, atpūtas kompleksā „Miķelis”, SIA „Uzvaras Lauks”, PS „Līdums”, ģimnāzisti tiksies arī ar Nodarbinātības valsts aģentūras un Sociālā dienesta darbiniekiem. Liels darbs pedagogiem, ļoti interesanta un daudzpusīga pieredze skolēniem – tāda būs šī pirmā mācību nedēļa Bauskas Valsts ģimnāzijā. 

Lai pedagogiem izdodas iecerētais, lai skolēniem nodarbības ir saistošas un vērtīgas, savukārt, būvniekiem lai šajā laikā darbi sokas īpaši raiti un sekmīgi. 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas