Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsākti Pilskalna ielas pārbūves sagatavošanās darbi


Uzsākti Pilskalna ielas pārbūves sagatavošanās darbi2018.11.21 Komentāri (0) Uzsākti Pilskalna ielas pārbūves sagatavošanās darbi

Ar šī gada 21.novembri sākti pirmie darbi Pilskalna ielas pārbūvē. Šogad paredzēti sagatavošanās darbi - koku un krūmu ciršanu, bet ielas lielā pārbūve sāksies nākamā gada pavasarī. Kopējās pārbūvējamās ielas brauktuves garums ir 1270 metri (m), bet platums – 6 m. Ietves tik konstruējamas 545 m garumā un 1.50-2.30 m platumā, savukārt konstruējamo gājēju - velosipēdu celiņu platums būs no 2.60 m - 3.10 m. Rekonstruējamā ietves un celiņa segums – bruģis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visā ielas garumā līdz Kraujas ielai paredzēts izbūvēt gājēju - velosipēdistu celiņu. Ņemot vērā ierobežoto ielas izbūves zonu un esošo, nesen izbūvēto laternu novietojumu, trases sākumā (līdz Skolas ielai) un trases beigās (trases posms Pionieru iela-Kraujas iela) paredzēta 1.50 m plata ietve, bet trases vidusdaļā, kur paredzēta lielākā velosipēdistu plūsma - dalītais celiņš ar platumu - 3.10 metri.

 

Ielas kreisajā pusē no trases sākumā (līdz Skolas ielai) un pie pilsētas stadiona, kā arī ielas labajā pusē trases beigās (trases posms-Kraujas iela-Upmalas iela) paredzēts rekonstruēt esošo gājēju ietvi. Gājēju ietves zonā, visā pārbūvējamā posma garumā un visās noejās, ievērojot vides pieejamības prasības, paredzēts izbūvēt taktīlā bruģa joslas.

 

Pilskalna ielas pārbūvi veiks būvuzņēmējs SIA “YIT Infra Latvija” par 1 959 362.08 EUR (ieskaitot PVN). Būvuzraudzību veiks SIA “BaltLine Globe” par 27 948.02 EUR (ieskaitot PVN), bet autoruzraugs ir SIA “DDP” par 3 267.00 EUR (ieskaitot PVN). Pilskalna ielas pārbūves izpildes laiks noteikts 72 nedēļas no būvdarbu zonas NP abpusējas parakstīšanas dienas.

 

Artūrs Dulbe, 
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas