Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsāks gājēju un veloceliņa izbūvi


Uzsāks gājēju un veloceliņa izbūvi2015.08.24 Komentāri (0) Uzsāks gājēju un veloceliņa izbūvi

Jau septembra sākumā tiks uzsākta gājēju un velosipēdu celiņa uz Rītausmām izbūve. Līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA "Ceļu būvniecības sabiedrību "Igate"", autoruzraudzību nodrošinās SIA "BM-projekts", savukārt būvuzraudzību SIA "BaltLine Globe". Būvprojekta mērķis ir rekonstruēt esošo ietvi posmā no rotācijas apļa Mūsas tilta galā līdz bijušajam "Bauskas piens" kombinātam un izveidot gājēju celiņu gar Īslīces ielu un valsts vietējās nozīmes ceļiem līdz Lauku ielai, kā arī posmā no pagrieziena uz ciemu Rītausmas līdz Liepu ielai. Atkarībā no esošās situācijas, celiņš tiks virzīts gar esošā ceļa malu 1 - 4 m attālumā no brauktuves.

Noslēgtais līgums paredz, ka darbi veicami 24 nedēļu laikā. Šajā termiņā nav iekļauts tehnoloģiskais pārtraukums, jeb laika periods, kad būvdarbi tiek pārtraukti nepiemērotu laika apstākļu dēļ, tādejādi veloceliņa izbūve, kas tiks uzsākta šajā gadā, noslēgsies 2016.gadā.

Plānotais trases garums ir 2851 m. Gājēji un velobraucēji  varēs pārvietoties pa 2,25 - 2,50 m platu celiņu. Sašaurinātais veloceliņa platums - 2,25 m paredzēts vietās starp esošajiem žogiem, gaisvadu balstiem un esošo brauktuvi. Tas ir posms gar kooperatīvās sabiedrības "Latraps" teritoriju.

Ietves segums būs karstais asfalts, bet paplašinātajās zonās starp brauktuvi, veloceliņu un autobusa platformu tiks izbūvēts laukakmens bruģis.

Kopējās būvniecības izmaksas ir 601 930, 56 EUR (ar PVN).

 

Ieva Šomina, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas