Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsāk skaistāko Latvijas lauku saimniecību meklējumus


Uzsāk skaistāko Latvijas lauku saimniecību meklējumus2016.05.20 Komentāri (0) Uzsāk skaistāko Latvijas lauku saimniecību meklējumus

Ikviena Latvijas lauku saimniecība, kura ir izveidojusi skaistu un sakoptu lauku sētu, ir aicināta piedalīties konkursā “Skaistākā lauku saimniecība 2016” un cīnīties par 2016.gada skaistākās saimniecības titulu un galveno balvu – ceļojumu uz Berlīnes Zaļo nedēļu.

Aicināti pieteikties līdz 31.jūlijam, rakstot uz saimnieciba@santa.lv, ir visi laukos strādājošie, neatkarīgi no lauku saimniecības izmēra, atrašanās vietas vai lauksaimnieciskās nodarbošanās. Konkursu “Skaistākā lauku saimniecība 2016” organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un vienīgais Latvijas lauku dzīvesstila žurnāls “IEVAS Māja”; konkursa patrons ir Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

«Katra lauku saimniecība vai lauku sēta ir mūsu valsts lepnums un gods. Redzot Latvijas skaistāko lauku saimniecību īpašnieku paveikto, aicinu visus Latvijas iedzīvotājus iedvesmoties no šiem piemēriem un sakopt savas mājas ceļā uz Latvijas valsts simtgadi. Tā varētu būt lieliska dāvana mūsu Latvijai un tās cilvēkiem, kuru var uzdāvināt ikviens no mums. Rādīsim savas skaistās un sakoptās mājas un saimniecības un leposimies ar tām!», konkursā iedrošina pieteikties Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

«Žūrijas augstais novērtējums ir kā motivācija censties vēl vairāk. Noteikti mudinu pieteikties arī citus zemniekus – tas ir tā vērts!», aicinājumam pieteikties pievienojas pērnā gada konkursa “Skaistākā lauku saimniecība 2015” uzvarētāji, z/s Vārpas saimnieki Markevici.

Tāpat kā pērn, arī šī gada konkursā tiks pasniegtas divas papildu nominācijas. Food Union piedāvā nomināciju “Labākā jaunā saimniecība 2016”, lai izceltu tās skaisti sakoptās zemnieku saimniecības, kas jaundibinātas vai pārņemtas no ģimenes vecākās paaudzes pēdējo piecu gadu laikā. Žurnāls “Ievas Māja” uzskata, ka katram latvietim gribas savus Straumēnus, sētu, kur viss notiek gadalaiku ritmā, kur plecu pie pleca strādā vairākas paaudzes, kur godā tiek celtas senču tradīcijas un darba tikums. Žurnāls “Ievas Māja” meklēs tieši Straumēnu garu visās sētās, un piedāvā nomināciju „Straumēnu gara mantinieki 2016”.

Konkursa “Skaistākā lauku saimniecība 2016” uzvarētājs balvā no Food Union saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu – pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi nākamā gada 20.–29. janvārī, kā arī citas vērtīgas dāvanas no Food Union un žurnāla IEVAS Māja. Visi konkursa finālisti tiks aicināti uz svinīgo apbalvošanu īpašā pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

Konkursā aicināts pieteikties ikviens zemnieku saimniecības īpašnieks, kurš veic lauksaimniecisko darbību un ir izveidojis skaistu, sakoptu lauku sētu. Tāpat kā pērn, arī šogad konkursā zemnieku saimniecības var pieteikt citi – šo saimniecību īpašnieku radi, draugi, paziņas, kaimiņi vai sadarbības partneri. Lai pieteiktos, jāsūta zemnieku saimniecības nosaukums, saimnieka vārds, uzvārds, adrese un kontakti, kā arī pieteicēja vārds, uzvārds un kontakti uz saimnieciba@santa.lv līdz šī gada 31.jūlijam.

Vairāk informācijas ŠEIT un detalizēts konkursa nolikums ŠEIT. 

Papildu informācijai:

Linda Mežgaile,

Food Union sabiedrisko attiecību vadītāja

linda.mezgaile@mmacomms.lv

M + 371 2977 2050


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas