Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzņēmumi aicināti aizpildīt anketu par tiesiskās aizsardzības procesa efektivitāti


Uzņēmumi aicināti aizpildīt anketu par tiesiskās aizsardzības procesa efektivitāti2018.10.26 Komentāri (0) Uzņēmumi aicināti aizpildīt anketu par tiesiskās aizsardzības procesa efektivitāti

Finanšu grūtības ir neatņemama uzņemējdarbības sastvādaļa, ar ko saskaras visi uzņēmumi-vai nu pietrūkst naudas pašiem, vai arī mēdz nemaksāt debitori. Tas, kā uzņēmumi tiek ar to galā, ir atkarīgs gan no pašu lēmumiem, gan dažādiem ārējiem apstākļiem (tirgus situācijas, likumdošanas, citu uzņēmumu attieksmes u.c.). Pasaules pieredze rāda, ka veiksmīgāks rezultāts gan uzņēmumiem, gan ekonomikai kopumā ir tad, ja valstī ir attīstīta t.s. "uzņēmumu glabšanas kultūra", kas ietver sevī arī sadarbību un savstarpēju uzticību. 

Latvijā finanšu grūtībās esošu uzņēmumu glābšanai ir paredzēts tiesiskās aizsardzības process, kas ir alternatīva bankrotam. Taču tas ne vienmēr veiksmīgi darbojas. Pētījuma "Par tiesiskās aizsardzības procesa regulējuma efektivitāti" Id.nr. MKD 2018/2 ietvaros Maksātnespējas kontroles dienests (www.mkd.gov.lv) veic uzņēmumu aptauju, lai noskaidrotu pieredzi ar tiesiskās aizsardzības procesa piemērošanu.

 

Lūdzam, Jūs aizpildīt anketas jautājumus, lai iegūtu Jūsu uzņēmuma viedokli par tiesiskās aizsardzības procesa efektivitāti. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti, lai Latvijā veicinātu grūtībās nonākušu uzņēmumu atbalsta un glābšanas kultūru, savstarpējo uzticēšanos un sadarbību. 

 

Aptauja ir anonīma un tās rezultāti tiks publiskoti vienīgi kopējo tendenču formā, neļaujot identificēt nevienu no aptaujas dalībniekiem. Aptaujas aizpildīšanai nepieciešamas aptuveni 5 minūtes. Lūdzam, aptauju aizpildīt līdz 2018.gada 26. oktobrim.

 

Aptauju ir iespējams izpildīt vienā no divām valodām – latviešu vai krievu:

• Saite uz aptaujas anketu latviešu valodā – šeit 

• Saite uz aptaujas anketu krievu valodā – šeit 

 

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam vērsties pie aptaujas organizatoriem, sūtot jautājumus uz epasta adresi tapaptauja2018@gmail.com

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas