Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzņēmējus aicina piedalīties ikgadējā biznesa forumā “Izaicinājumi biznesa vidē”


Uzņēmējus aicina piedalīties ikgadējā biznesa forumā “Izaicinājumi biznesa vidē”2018.11.02 Komentāri (0) Uzņēmējus aicina piedalīties ikgadējā biznesa forumā “Izaicinājumi biznesa vidē”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un  Jēkabpils pilsētas dome sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Izaicinājumi biznesa vidē”, kas notiks 2. novembrī plkst. 10:00 Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kopā ar pieaicinātiem ekspertiem būs iespēja runāt par biznesa vidi, efektivitāti un konkurētspēju. Šogad īpaši akcentētas būs tādas problēmas kā demogrāfija un darbaspēka trūkums, kā arī reģionālā attīstība un investīciju piesaiste. Paredzēts, ka eksperti runās par pašreiz valstī ļoti aktuālu problēmu – kvalitatīva darbaspēka trūkumu un darāmajiem darbiem, lai risinātu šo jautājumu. Banka Citadele prezentēs arī savu aktuālāko Citadele Index pētījumu par ekonomikas aktualitātēm un prognozēm. Ārvalstu investoru padomes Latvijā Darbaspēka jautājumu darba grupas līdzvadītājs pastāstīs par investoru novērojumiem un ieteikumiem darbaspēka trūkuma mazināšanai, kā arī tiesiskās vides sakārtošanai. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt informāciju par reemigrāciju veicinošo sociālo akciju “Latvija strādā”, savukārt pēc tam notiks paneļdiskusija, kurā eksperti diskutēs par šiem aktuālajiem jautājumiem.

Turpināsim pārrunāt aktualitātes, ko nosaka Energoefektivitātes likums un ES direktīvas un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu uzņēmumu energoefektivitātes uzlabošanai. Tā veidota sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, piesaistot dažādus ekspertus ar ieteikumiem energoefektivitātes programmu ieviešanai un veicināšanai, skaidrojot dažādus risinājumus energopārvaldībā. Savukārt paneļdiskusijā būs iespēja uzzināt par vairāku uzņēmēju praktisko pieredzi energoefektivitātes  risinājumu ieviešanā.

Dienas noslēgumā prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede pastāstīs savu pieredzi, kas foruma apmeklētājiem palīdzēs iegūt svaigu un racionālu skatu uz publiskās runas situāciju kopumā, un parādīs dažus knifus, kas var pozitīvi ietekmēt biznesa darbību.

“Patiess prieks par reģionu aktīvu iesaistīšanos uzņēmējdarbības vides veidošanā, ko varam vērot sadarbībā ar pašvaldībām organizētajos un plaši apmeklētajos biznesa forumos visā Latvijā. Lai veicinātu valsts tautsaimniecības attīstību, būtiski jau savlaicīgi izprast un runāt par aktuālajām problēmām, kas skar kā uzņēmējus, tā sabiedrību kopumā, lai tās varētu pēc iespējas ātrāk risināt,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, piebilstot, ka veiksmīgi risinājumi iespējami vien gadījumos, kad lēmumi par tiem pieņemti, visām pusēm sadarbojoties.

 

Foruma programma un reģistrācija: https://www.mitto.me/jekabpilsforums2018   

Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas