Ceturtdiena, 19. Septembris, 2019. Muntis, Verners
Sazinies ar mums 80003939

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019


Uzņēmēju dienas Zemgalē 20192019.04.17 Komentāri (0) Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina uzņēmējus apmeklēt izstādi “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, kas notiks Zemgales Olimpiskajā centrā 26. – 27. aprīlī.

Vērienīgajā pasākumā piedalīsies un Bauskas novadu pārstāvēs seši novada uzņēmēji - grāmatu izdevējs Aleksandrs Aleksandrovs, koka dekoru darinātājs SIA „IJ WOOD", Bruknas dārzu ķiploku izstrādājumu un sukādes ražotāji - biedrība „Kalna svētību kopiena", Kugrēnu vīna darītava, mājražotājs un tūrisma pakalpojumu sniedzējs, veselības veicinošu produktu ražotājs SIA „TIKS TEV UN MAN" un  grilēšanas preču un produktu ražotājs „Oak'A BBQ". 

 

 

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” tiks veidotas kā Biznesa un karjeras iespēju festivāls. Sadarbības partneri: Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” un Banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes Radio”.

Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Zemgales reģionā:

  • popularizēt vietējos uzņēmējus – aicinot piedalīties uzņēmumus, kuriem ir interese reklamēt sevi: gan savus produktus un pakalpojumus, gan arī sevi kā darbavietu nodrošinātāju;
  • aicināt uzņēmējus savstarpēji sadarboties un kontaktēties – iepazīties, tīkloties;
  • iepazīstināt apmeklētājus ar pilsētā un reģionā esošajām darbavietām, kas palīdzētu uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu.

Izstādē vienkopus plānots pulcēt dažādu nozaru uzņēmējus un izglītības iestādes, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būtu iespēja uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. Darba devēji no visa Zemgales reģiona tiek aicināti piedāvāt brīvās vakances un prakses vietas savā uzņēmumā. Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir laba iespēja sniegt informāciju par mācību programmām.

Pasākuma laikā norisināsies Biznesa forums “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu”. Pilna Biznesa foruma programma un reģistrācija šeit: https://www.mitto.me/uznemejudienas-zemgale-2019/programma.

Divu dienu garumā uzņēmējiem, skolām, un citiem interesentiem būs iespēja demonstrēt savus sasniegumus un iepazīties ar citu paveikto. Lai sniegtu ieskatu par mācību, prakses un darba iespējām turpat Zemgales reģionā, organizēsim skolu jauniešu un studentu grupu apmeklējumus, tādējādi veidojot pasākumu kā atvērto durvju dienu nākotnes profesionālās karjeras izvēlē. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019” norisināsies arī Vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu nepiespiestā gaisotnē baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Sestdien, kad pasākumu galvenokārt apmeklē ģimenes, pavadot savu brīvo laiku, izstādes norises zālē piedāvāsim kultūras programmu, kas radīs patīkamu gaisotni un svētku atmosfēru. Norisināsies loterijas, apbalvošanas, kā arī apmeklētājiem būs iespēja iegādāties amatnieku un mājražotāju produkciju un baudīt Latvijas Labuma degustācijas.

Papildu informācija: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29141693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv  

Avots: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas