Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzņēmēji aicināti uz semināru Jelgavā par Erasmus+ un pārrobežu sadarbības programmām


Uzņēmēji aicināti uz semināru Jelgavā par Erasmus+ un pārrobežu sadarbības programmām 2015.06.30 Komentāri (0) Uzņēmēji aicināti uz semināru Jelgavā par Erasmus+ un pārrobežu sadarbības programmām

Otrdien, 30.jūnijā, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļa sadarbībā ar Jelgavas tirgotāju un ražotāju asociāciju aicina Zemgales uzņēmējus uz informatīvu semināru Pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+. Semināra sākums plkst. 10.00 viesnīcā „Zemgale”, Skautu ielā 2.

Seminārā tiks prezentētas atbalsta iespējas, ko uzņēmējiem piedāvā pārrobežu sadarbības programmas un programma Erasmus+ jaunajā ES plānošanas periodā no 2014. līdz 2020.gadam.

Ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par programmas Erasmus+ piedāvātajām iespējām Latvijas uzņēmējiem - ārvalstnieku praksi, prakses vadītāju pieredzes apmaiņu un partnerībām, kā arī Eiropas teritoriālās sadarbības programmu aktualitātēm un atbalsta veidiem uzņēmējdarbības veicināšanai. Plašāku informāciju varēs iegūt par Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas iespējām uzņēmējiem.

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros 2014.-2020. gadā ir iespējams saņemt finansiālu atbalstu konkurētspējīgas ekonomikas, ilgtspējīgas kopīgu resursu izmantošanas, transporta, preču un cilvēku plūsmas, kā arī mazo ostu pakalpojumu uzlabošanas, kvalificēta un sociāli iekļaujoša reģiona attīstīšanas aktivitātēm. Vairāk informācijas par Centrālā Baltijas jūras reģiona programmu www.centralbaltic.eu.

ES programmā Erasmus+ uzņēmēji var piesaistīt ārvalstu praktikantus un sūtīt savus darbiniekus pieredzes apmaiņā par prakšu organizēšanu. Tāpat uzņēmēji var iesaistīties arī lielāka mēroga sadarbības projektos visā Eiropā - veidot Stratēģiskās partnerības, Zināšanu apvienības vai Nozaru prasmju apvienības ar izglītības institūcijām.  Vairāk informācijas mājaslapā www.erasmusplus.lv.

Informatīvajā seminārā aicinām piedalīties mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjus, kā arī iestādes, uzņēmumus un organizācijas, kas atbalsta un veicina uzņēmējdarbības attīstību, organizējot kursus, apmācības, pieredzes nodošanu biznesa uzsākšanai un izaugsmes treniņus esošajiem vai topošajiem uzņēmējiem. Tāpat aicināti uzņēmēji, kuri piedāvā prakses jauniešiem vai vēlas doties pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm par prakšu organizēšanu, kā arī veidot starptautiskas partnerības ar izglītības institūcijām Eiropas mērogā.

Semināra darba kārtība

Dalība seminārā ir bez maksas. Informatīvajam semināram lūgums pieteikties līdz 27.jūnijam pa e-pastu jelgava@chamber.lv vai jrta.asociacija@gmail.com.

Semināru organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Rietumzemgales nodaļa un Jelgavas tirgotāju un ražotāju asociācija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru.

Kontaktinformācija:

Baiba Nolberga

Rietumzemgales nodaļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

T. 63027207, 28646086

jelgava@chamber.lv  

www.chamber.lv 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas