Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzņēmēji aicināti pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai”


Uzņēmēji aicināti pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai”2021.09.29 Komentāri (0) Uzņēmēji aicināti pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai”

Aicināt iesniegt pieteikumus konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2021”. Lai godinātu tos, kas neatlaidīgi strādājuši, gūstot panākumus eksportā, inovāciju ieviešanā, kā arī radījuši tādus tūrisma produktus, kas spēj gūt atzinību arī ārpus Latvijas robežām,  LIAA kopīgi ar Ekonomikas ministriju un Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” rīko  konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2021”. 

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” rīko jau sešpadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, inovāciju ieviešanā, kā arī eksportspējīgos jaunos tūrisma produktus.

 

Pieteikumus var iesniegt līdz 15. oktobrim konkursa mājaslapā eib.liaa.gov.lv kādā no sešām nominācijām:

  • “Eksportspējīgākais komersants”.
  • “Eksporta jaunpienācējs “Uzlecošā zvaigzne””.
  • “Uz zināšanām balstīta inovācija”.
  • “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts”.
  • “Eksporta čempions”.
  • “Inovācijas čempions”.

 

Pieteikties konkursam uzņēmumi var līdz 15. oktobrim, aizpildot veidlapu mājaslapā eib.liaa.gov.lv. Dalība ir bezmaksas. Gaidīti tiek pieteikumi no uzņēmumiem, kas pārstāv dažādas nozares, dažādus reģionus, lai pēc iespējas objektīvāk novērtētu Latvijas komersantu sniegumu. Visa konkursa dalībnieku sniegtā informācija ir konfidenciāla, un tā netiks izmantota komerciāliem mērķiem un izplatīta trešajām personām.

 

Pirmajā kārtā tiks vērtētas uzņēmumu pieteikuma anketas, kuras var iesniegt gan vienā, gan vairākās konkursa kategorijās. Otrajā kārtā iekļuvušos uzņēmumus žūrija uzklausīs attālinātā prezentācijā vai klātienes apmeklējumā.

 

Uzvarētāji tiks paziņoti 2021. gada 16. decembrī laureātu apbalvošanas ceremonijā, kas šogad notiks Valsts prezidenta rezidencē Rīgas pilī. Jāpiebilst, ka pasākuma norises iespējas tiks vērtētas, ņemot vērā aktuālo epidemioloģisko situāciju.

 

Piedaloties konkursā, dalībnieki gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma braucienu apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot “Eksporta un inovācijas balva 2021” laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota mājaslapā eib.liaa.gov.lv, kur var iepazīties arī ar līdzšinējiem konkursa “Eksporta un inovācijas balva” laureātiem.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas