Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina vokālie ansambļi


Uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina vokālie ansambļi2014.12.13 Komentāri (0) Uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina vokālie ansambļi

13.decembrī plkst. 17.00 Bauskas Kultūras centrā notiks vokālo ansambļu Ziemassvētku ieskaņas koncerts „Ar baltu sniega pārslu plaukstā”.

Koncerta apmeklētājiem svētku sajūtu uzburs Bauskas novada vokālie ansambļi „Eliksīrs”, „Mēs”, „Mežrozītes” un „Uguntiņas”, kā arī „Druvas tonis” no Saldus un VEF Kultūras pils vīru ansamblis no Rīgas. 

Bauskas Kultūras centra vokālā ansambļa „Eliksīrs” vadītāja Marina Lazdiņa, kas ir šī koncerta idejas autore, pauž cerību, ka Latvijas vokālo ansambļu sadziedāšanās Bauskā Ziemassvētku gaidīšanas laikā turpmāk varētu kļūt par tradīciju. „Šis būs pirmais koncerts, taču mēs ceram, ka arī turpmākajos gados mēs Bauskā varētu uzņemt citus vokālos ansambļus, lai kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus,” saka M. Lazdiņa.

Katrs ansamblis klausītajiem būs sagatavojis vismaz trīs kompozīcijas un, lai arī pasākumā skanēs dažāda rakstura mūzika, visu koncertu caurvīs Ziemassvētku noskaņas. „Vokālo ansambļu priekšrocība ir brīva repertuāra izvēle, tāpēc ir iespēja klausītājiem piedāvāt krāsainu un daudzpusīgu koncertprogrammu,” stāsta Marina Lazdiņa. Piemēram, VEF Kultūras pils vīru vokālā ansambļa vadītājs ir komponists Vilnis Salaks, un koncertā „Ar baltu sniega pārslu plaukstā” skanēs viņa paša komponētās un aranžētās dziesmas. 
Ieeja koncertā ir bez maksas.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas