Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem atskatoties


Uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem atskatoties2015.07.14 Komentāri (0) Uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem atskatoties

Lai arī XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki izskanējuši, tomēr krāšņās svētku notikumu fotogrāfijas joprojām priecē 9ikvienu, kurš vēlas atskatīties un svētku norisi nedēļas garumā, aizvadītu ne vien dziesmās un dejās, bet arī dažādās citādās aktivitātēs. viena no tādām - svētku tērpu skate Latviešu Biedrības namā. 

Vairāk fotogrāfiju skaties šeit 

Ar krāšņu gājienu 12.jūlija rītā iesākās pēdējā XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku diena. Lai gan bija izskanējis paziņojums, ka gājiens atcelts, gandrīz visi Dziesmu un deju svētku dalībnieki, spītējot nogurumam, tomēr devās skaistajā rituālā, bez kura Dziesmu un deju svētki patiesībā taču nemaz nav iedomājami. Arī Bauskas novada skolēni kopā ar saviem pedagogiem bija gājiena dalībnieku vidū. Lai uzmundrinātu lielākus un mazākus dejotājus un dziedātājus Rīgā ieradušies bija arī izglītības iestāžu vadītāji, domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, domes deputāte Solvita Jirgensone, Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare.

Mums ir patiess prieks un lepnums, ka Bauskas novads šajos svētkos bija tik plaši pārstāvēts. Tas nozīmē, ka mūsu novadā šai fantastiskajai svētku tradīcijai tā pat kā dziesmai un dejai vēl ilgi būs drošas un stabilas mājas.

Vairāk fotogrāfiju skaties šeit

Foto Ģirts Donerblics un Andris Štāls


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas